Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » [KÉRDÉS] Nagyon durva flessek...

[KÉRDÉS] Nagyon durva flessek a fűtől de miért?

Figyelt kérdés

Szia!

Nem is húzom tovább a drága időd, köszi hogy elolvasod.

Tehát rólam rövid annyit kell tudni hogy lassan 17 leszel és már több mint fél éve füvezek. Nem nagyban... csak mértékkel fél gram körül minden alkalommal ezt hetente minimum 2x. A családi állapotom nem a legfényesebb. A nagyszüleim nagyon betegek az édesanyám rákos volt 4 éve most februárban operálják és ettől mindig hangulatváltozásom van. A magánéletem... hát nem vagyok egy elveszett gyerek ha kell feltalálom magam van. A barátnőm messze lakik közel 3 hónapja járok vele de ritkán találkozunk. Ezt azér mesélem el neked, hátha ezek a dolgok hátterében történhetett az a bizonyos eset. Eddig csak pozitív élményem voltak a füvezéssel kapcsolatban de nemrég a koleszban felszívtunk 2 nagy slukkot bongóból. Az első olyan volt mint a többi. Mosolyogtam jól éreztem magam. De a második után kegyetlen flessek kerülgettek... muszály volt lefeküdnöm és a lefekvés után úgy éreztem magam mintha zuhannék a semmibe... a pulzusom az égbe emelkedett és elkezdtem valamitől nagyon félni. Ilyen belső hullámzás kapott el amit úgy képzelj el hogy a semmiben mintha szétszórnának töbszáz üveggolyót és az szétrobbanna mint egy atombomba. Ezek kb másodpercenként de nem kellemes inkább fájdalmas volt mintha minden rosz ami vele történt az életben a felszinre került volna :S

Nem tudom miért lehetett ha nincs ott a szobatársam aki lenyugtat nem tudom mit kezdek magammal...


olyan emberek tanácsát várom akik megtudnák nekem magyarázni milyen dolgok álhattak ennek a hátterében.

Tudom hogy ez drog stb stb stb... de ez nem lehetett véletlen :S

ha bármi hozzáfűzni valód van kérlek írd le.

Köszi szépen.


16/F


2011. febr. 22. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szioo,


Velem sokszor előfordult, ha téptem, és pl jó kedvem volt azt fokozta, ha rossz akkor meg lerántott, de ilyen szinten még sosem rosszultam be.. :/

Szerintem valahogyan a felszínre hozta a magánéleti problémáidat, és így jött ki rajtad..Az nagyon jó, volt volt veled valaki!

Most egy darabig szerintem szünetelj a tépéssel, vagy legalábbis nagyon gyenge cigit csináljatok.... :)


Többet így sajnos nemtudok segíteni. :/

18/L

2011. febr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca. ***** válasza:

a fű emeli a pulzusszámot, éskezdetben enyhe hányingert okozhat (tuuudom később csillapítja, de leszaarom). gondolom az történhetett hogy hirtelen ütött, esetleg más fajta volt mint az eddigiek, és a heves szívdobogásra esetleg ráparázhattál, enyhe pánikrohammal reagálhattál.

vagy csak simán más volt a hatása, mélyebb. Kicsit pihentesd szerintem. egyébként ha rám halgatsz heti min. két alkalommal fél g az sok. felőlem drogozz, nem vagyok drogellenes meg amúgyis leszaarom, de az sok és kárát fogod látni. sajnos láttam embert beketyozni. vegyél vissza, ne válljon természetessé a füvezés. legyen az az ünnepi szórakozás :)

2011. febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezdurva. velem is ilyenvolt, és én is bongból szívtam, akkor másodszor. én is befeküdtem az ágyba és remegtem, mozgolódtam, nem bírtam egy helyben maradni. aztán gondoltam inkább felállok, mert így nagyon berosszulok, és odavissza járkáltam. nagyon féltem, párszor mondtam is, hogy hívjuk ki a mentőket. aztán próbáltam elterelni a gondolataimat. mivel hárman voltunk és az egyik lány csak nevetett meg jó kedve volt, próbáltam rá figyelni, próbáltam nevetni azokon amiket mond, először csak műnevetés volt, aztán egyre őszintébb, mert röhögtem azon, hogy a semmin röhögök. aztán folyton visszajött a para, de mindig erősen próbáltam elterelni, és arra gondolni, hoigy ez csak fű, ilyet csináltam már máskor is, nem lehet tőle baj, még sneki nem halt bele. a harmadikunk, aki velünk volt, ő is berosszult, csak ő még nálam is jobban KIMUTATTA. tehát én inkább csöndben tűrtem. igazából részben ő váltotta ki belőlem, mert folyton mondogatta, hogy miylen rosszul van. mindegy is, ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha ilyen máskor is előfordulna, akkor te saját magad is minél jobban próbáld elterelni a gondolataidat és lenyugtatni magad.
2011. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és ha még nem is vagy szomjas, igyál jó sokat.
2011. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Viktóóóória válasza:
Ne drogozzatok gyerekek! Mert a drog rossz! ÉÉÉrteeeem?!
2011. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első 4 hozzászóló hozzászólását :)) sokat segitettetek fiuk/lányok :))
2011. febr. 24. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!