Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondátok már nekem kedves...

Mondátok már nekem kedves cimbijim mi a bajotok, velünk cigányokka?

Figyelt kérdés

Na szó-val azlenne itt a kérdés hogy mi baj?


Dólgosok vagyunk de nemadtok lehetőséget hogy megmutassuk..

Irigyek vagytok a bjúti barna bőrszinünkre?

A jó pasiijinkra és a szépséges lányainkra?

Baj hogy nincsen országunk?( Higgyétek el nekem hogy lesz és ott ti lesztek a kissebség(Ja és zicher forrás)

Nem vagyunk bünözők ha történik vmi romasag ma egyből mi vagyunk a baj és akko mivan amikor felégetitek a hazainkat vagy megölitek a saját viret?

Nincsen cigany bünözés hiszen nincs magyar sem ember ember

Ugyanugy vannak nemzeti értékeink mink nektek...


Erről ennyit ... nemnagyon tudlak titeket megérteni de majd az országunkba ti lesztek a kissebbség és mi fogunk rajtatok röhögni hogy nézd a szerencsétlen magyart!


2010. júl. 27. 18:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hehe, akkor te is jó nagy idióta vagy, ha cigány ha magyar vagy...
2010. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
100%
Méghogy 1 ország helyett 2 legyen?! mért adnánk nektek a Magyar földünk nyugati részét?!
2010. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
ja és a fehérek azért szoliznak(már aki szolizik)hogy szép barna legyen a bőrük és ha már szolizhatunk akkor miért irigyeljük a ti bőrötöket, mert a tietek alapból olyan egyébként a fehér bőr is nagyon szép minden hajszinhez illik stb...
2010. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy hogy valaki szolizik vagy egy kormoslábú. Ha ránézel valakire tudod hogy szolizott vagy igazi pujáró kormoslábú.
2010. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Azért kicsit más a szoliszín, meg más a te színed is.Mi az hogy osszuk el az országot?EZ AZ ORSZÁG MIÉNK, MAGYAROKÉ, nem hiába lettetek Francia országból is kipaterolva.
2010. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
40%

de majd az országunkba ti lesztek a kissebbség és mi fogunk rajtatok röhögni hogy nézd a szerencsétlen magyart!


mire vártok? menyetek az országotokba, röhögjetek csak rajtunk anyit megér!

2010. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 rostas martin ***** válasza:
mancherster 10 a magyarok az interneten kur va menok de a vallo eletben be szari csicskak ja kerdezo a masik hogy mindenben irigyek rank hogy genjeink altal erosebbek vagyunk a barna borszinunkre a hajunkra stb ja bocs a helyesirasert franciaorszagbol irok
2013. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Hé, semmi értelme, hogy itt szidja egymást pár különböző nemzetiségű ember, mint valami képviselők, mert annak megintcsak rasszizmus a vége. Pont ezért én is csak a saját véleményem írom.

Nos, a kérdésre válaszolva nem vagyok féltékeny, mert nincs olyan, hogy egyik nemzetiségnek jobbak vagy rosszabbak az adottságai. Legalábbis az én szememben. Ízlések és pofonok, nem?

Akkor írtad ezt a "nemzeti értékek" témát. Talán meglepő, de magyar létemre tisztában vagyok velük. És nem vagyok híve annak, hogy egy egész nemzetiséget lebecsüljek azért, mert valakik elintézték közülük, hogy rossznak tartsák őket.. Jó lenne, ha végre nem tennénk különbséget két ember között már elsőre, mert mégis milyen az, hogy még nem is ismered az illetőt, de már egész komoly véleményed van róla.

Még valami: Amikor hallok egy bűntényről, nekem nem egy elvetemült arcú cigány ugrik be, csak egy maszkos ember. Ez most mindenkinek szól. Nem teszek különbséget, mert mindig van kivétel, aki nem ezt érdemli.

Az utolsó mondatra csak ennyit mondok: Nem kell bosszút esküdözni azok ellen, akik nem tettek semmit. Ezt pedig nem úgy értem, hogy a magyarok szentimentálisak, de akadnak olyanok köztük, akiknek nem szórakoztató az, hogy rajtatok röhög.

2016. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!