Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám bebizonyítani,...

Hogyan tudnám bebizonyítani, ha nyernék a lottón, ám a nyeremény átvétele helyett mondjuk csak elvennék a szelvényt?

Figyelt kérdés

(Jogi kategóriát csak politikán keresztül találtam, de oda nem hinném, hogy passzolna a kérdés)


Tehát van-e mód bebiztosítani magam hasonló esetben úgy, hogy az később pl. bíróság előtt is megállja a helyét - anélkül, hogy elárulnám bárkinek is mielőtt elmennék átvenni a nyereményt. Végül is csak egy papírfecniről van szó...



2020. jan. 20. 15:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Ha számodra a válaszaim nem képviselnek értéket, azt sajnálom, de miután kiírtad a kérdést, onnantól nem csak te olvasod a válaszokat, más is, akinek esetleg hasonló kérdés jár a fejében, és idetéved."

Nem képviselnek értéket, mert nem a kérdésre válaszoltál.

"Csak ez önmagában nem biztos, hogy belátáshoz, megértéshez is vezet. Ezért nem csak azt érzem szükségét, hogy leírjam a következtetésemet, hanem az is, hogy milyen logikus összefüggésekből jutottam arra a következtetésre, amire. Azt sem csak úgy kijelentettem, hogy ilyen téren a Szerencsejáték Zrt. a legmotiváltabb és a legelfogadhatóbb bizonyítékokat felvonultatni képes partner ebben, hanem ezeket is igyekeztem érvekkel alátámasztani"


Senki sem állítőtta az ellenkezőjét, ezért nincs kit vagy mit belátásra vezetni, legfeljebb más kérdések alatt.


"Persze ha van valami hiba a gondolatmenetemben, érveimben, akkor szívesen olvasom az ellenérveidet – nem a véleményedet, hanem az érveidet –, hogy miért jó módszer mégis az, amit #1, vagy #5 írt. Vagy szívesen olvasok ellenérveket arról, hogy a Szerencsejáték Zrt. miért nem motivált az igazam megvédésében, vagy miért lenne motivált megvédeni azt, aki a visszaélést elkövette"


Dehát ez a kérdés, hogy milyen módszer létezik egyáltalán ebben a konkrét, ha úgy tetszik, kihangsúlyozom, fiktív esetben, az isten szerelmére! Nem állítottam, hogy lézik, hanem kérdeztem, hogy másnak esetleg mi jut az eszébe. Nem pedig a szituáció 'szürreális' mivoltát megtámogató ellenérvek sokaságát várom.

"És igen, ha össze akarjuk foglalni, akkor nem tudok rá igazán jó módszert, hogy bebiztosítsd magad. De ez csak vélemény lenne önmagában. Releváns válasz ez azoktól az érvektől lesz, amit te


„feleslegességnek” tartasz"


Köszönöm, hogy végre a kérdésre is hajlandó voltál válaszolni :D Tényleg köszi ^^



.

.

.

2020. jan. 26. 23:27
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagy nyeremények kifizetése kzárólag a Csalogány utcában történik. Mégpedig közjegyző és több ellnenőr jelenlétében.

Felvétel is készül. Készpénzt nem kapsz, bankszámlára történik az utalás.

Teljesen lehetetlen, hogy átverjenek.

Az államnak nem érdeke, a cégnek sem.

A lebonyolításban részt vevő személyek túlsávosan szem előtt vannak. Többek összejátszása kellene. Tegyük fel, sikerül.

Te nem fogsz elballagni. Rendőrt hívsz. Vagy gondolod fülön fognak és kidobnak.

Jó, legyen így.

Szerinted, ha valamelyik eddig Suzukival járt, amit később egy R.R.-re cserél, nem lesz feltűnő. A legkisebb életvitelbeli változás gyanús. Meg rendszerint valaki elkotyogja a dolgot. Szinte biztos a bukta.

De mintírtam, semmi esély arra, hogy a szelvényedet elvegyék, és letagadják. Meg az általad kitöltött nyereményigénylő lapot is.

A kisebb nyereményeket fizetik ki helyben, kamerák alat. A képet rögzítik, visszakereshető.

2020. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Mielőtt bemégy átvenni, közjegyzővel rögzíttesd a szelvényedet -az közokirat lesz-
2020. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!