Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A ferjem fel regisztralt egy...

Anika2225 kérdése:

A ferjem fel regisztralt egy tarskereso oldalra szerintetek miert nem emlitette?

Figyelt kérdés
A ferjem lebukott hogy nem reg fel regisztralt egy tarskereso oldalra.Ahol egy no kiderult hogy nezegeti a fotoit.Ugy bukott le.hogy a telefonja jelzett es mondom biztos hivas hat mikor meg neztem volt.mit latni.Amkor szamon kertem akkor azt mondta mar regota fennt van.De nekem.erdekes modon nem.l,emlitette.Es rokton elkezdett engem tamadni hogy enis valamikor fennt voltam kozossegi oldalakon.De meg jegyzem en olyankor voltam fennt amikor meg ot nem is ismertem szoval rokton elkezdett engem tamadni oktalanul.Nekem.viszont ugy erzem van okom csalodott es duhos lenni mert a tudtom nelkul csinalta ezt.
2019. dec. 23. 19:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Ja..., de felolvastatni tudja a Guggoljon, lehet hogy ez is hozzátartozhat a Stockholm-szindrámához.
2019. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!