Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A ferjem fel regisztralt egy...

Anika2225 kérdése:

A ferjem fel regisztralt egy tarskereso oldalra szerintetek miert nem emlitette?

Figyelt kérdés
A ferjem lebukott hogy nem reg fel regisztralt egy tarskereso oldalra.Ahol egy no kiderult hogy nezegeti a fotoit.Ugy bukott le.hogy a telefonja jelzett es mondom biztos hivas hat mikor meg neztem volt.mit latni.Amkor szamon kertem akkor azt mondta mar regota fennt van.De nekem.erdekes modon nem.l,emlitette.Es rokton elkezdett engem tamadni hogy enis valamikor fennt voltam kozossegi oldalakon.De meg jegyzem en olyankor voltam fennt amikor meg ot nem is ismertem szoval rokton elkezdett engem tamadni oktalanul.Nekem.viszont ugy erzem van okom csalodott es duhos lenni mert a tudtom nelkul csinalta ezt.
2019. dec. 23. 19:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Es meg csak bocsanatot sem kert
2019. dec. 23. 19:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem tudod, hogy miért nem mondta?
2019. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem de sejtem
2019. dec. 23. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akarta, hogy felizgasd magad.
2019. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet vele megbeszéni semmit, akkor vagy te is regisztrálj egy ilyen oldalra, vagy gondolkozz erősen a váláson. Aki más nőkre vágyik, az nem veled akar élni hosszútávon.
2019. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem biztos, hogy magának akar valakit, hanem NEKED !!
2019. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egypercre gondolj bele kívülállóként : Egy házas ember regisztrál egy társkereső oldalra, és régen fennt van. Neked ez mit mond? Nagyon nehéz belátni hogy ez van. Olyan mintha egy kicsit homokba dugnád a fejed egy pillanatra, mintha nem is történne meg.

Mi lenne ha leültetnéd és megkérdezné tőle hogy miért csinálta, talán elmondja hogy mi hiányzik neki, lehet hogy egy őszinteség rohamában elmondja. De

ha akkor is visszatámad, akkor soha nem fogja be látni hogy hibázott, ha egy másik nővel lenne valami akkor is téged okolna.

Nem mondhatom meg hogy mit csinálj, nem tudom hogy hogyan élsz, de ha most hagyod hogy hülyének nézzen később se számíts jobbra. Ha pedig már régóta fennt van felmerült a kérdés hogy hány nő nézegette a fotóit, és hogy ez megállt-e ez nézegetésnél.

2019. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is neked akar valakit.
2019. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

anika2225 nem akarlak bántani, de ennyire nem látod a valóságot? Először én is humorral akartam válaszolni mint páran (valahol igazuk van), de neked kell átgondolnod hogy hol is tartotok a kapcsolatotokban, mi az ami működik, mi nem, miért. Sok házasság azért él tovább mint kellene, mert aki szenved benne, az fél lezárni, kilépni, a megszokott rosszat elhagyni a bizonytalan jóért, a nem szenvedő félnek meg valamiért így kényelmes.

Gondold át hogy az álmaidat látod bele még mindig a férjedbe, vagy a valóságot látod.

Ébredj föl és ne félj, ne engedd hogy tönkremenj bárkiért is. Remélem valamennyit elgondolkodsz ezen amit írtam.

2019. dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért nem említette, mert úgy gondolta, hogy kikapart szemmel majd nem tudja elolvasni a válaszokat.
2019. dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!