Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legcukibb, legvicces...

Mi volt a legcukibb, legviccesebb történetetek?

Figyelt kérdés
Velem elsőben történt hogy rám jött a fos inger úgyhogy a (kicsit retkes) sulis wcre ráültem és végeztem a dolgomat. A végén vettem észre hogy nincs wc papír ÉS még a gatyámban is volt egy fos maradék úgyhogy nagy nehezen felvettem a gyatyát és elmentem szólni a tanárnak hogy adjon wc papír....Erre....Azt mondja hogy nincsen. Kb még 3 órát így kellett szerintem töltenem

2019. dec. 6. 07:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Legcikibb"
2019. dec. 6. 08:29
 2/3 anonim ***** válasza:
2 barátnőmmel 3-4. esek lehettunk amikor kitalaltuk hogy lemegyunk a CBA-ba nasit venni. egyikünknek sem volt kedve sétálni és 3-munk közül csak egyikünknek volt rollere szóval felszálltunk mind a hárman... én ellenkeztem mert tudtam hogy ez nem is kicsit veszélyes de aztán belementem. én voltam elöl a barátnőim mögöttem. nagy lejtőn mentünk le (beton út). a baratnom direkt minden kis kátyúba és buckába belement. majd kiugrott a szívem😂 aztán mentunk a járdán ahol én egyből beleborultam a mellettünk lévő bokorba. sebaj visszaszálltunj a rollerre és suhantunk tovább... na egy patkára persze sikerült rámenni előre buktunk és mire észbekaptam már a fűben feküdtem két barátnővel a hátamon XD nekik még jó volt mert puhára estek😅 én bezzeg a roller kormányára estem jól belilult a combom😂 feltápászkodtunk és hála istennek semmi bajunk nem lett röhögtünk egy jót😂 de az a tanulság hogy többen semmiképpen se szálljatok fel a rollerre vagy bármi ilyesmire. habár ennek magától éretődőnek kellene lennie😂 na mindegy el lenne az én “vicces” történetem (helyesirasi hibákért bocsi))
2020. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Egyszer voltam furdoruhat venni, és nagyon szarul állt, szóval gondoltam leveszem. Az alsó részét sikerült is, a felsejet kikötöttem (mai napig nem tudom miért) vettem fel a nadragom, és amikor a masodik lábam dugtam bele a nadragba, kiestem a fulkebol. A bikini felső nyilván leesett rolam...
2020. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!