Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet e saját...

Magyarországon lehet e saját felhasználásra dohányt termeszteni a kertünkben? Ès mennyit Igazolni kell e hogy magunknak termesztjük és kell e a termesztéshez engedély

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert a termesztés állami monopólium.
2019. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én szoktam pár tövet ültetni (főleg mivel biokertész vagyok, és szügségem van rá) és még sosem volt ebből semmi gáz, de ne hidd hogy azt jó elszívni. Eddig akármit csináltam vele, rettenetes íze volt, és semmilyen módszerrel meg sem tudtam közelíteni ízre a boltban kapható dohányt. Ha szívni akarod szerintem próbálj ki csak 1 növényt, és rájössz miről beszélek...
2019. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az átkos ántivilágban 3 (három) tő max, dísznövényként engedélyezve volt.

Nem tudok arról, hogy ez törölve lett.

2019. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jog szerint szabad ültetni dohányt, az teljesen legális. Ám ha fogyasztásra alkalmas állapotba kerül, akkor már nem az. Nézegetni szabad, elszívni nem.
2019. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!