Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan felület, ahol...

Létezik olyan felület, ahol bármit meg lehet kérdezni, s nem törölgetnek kényük kedvük szerint kérdéseket a moderátorok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 19:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Meg lett magyarázva, mit értek bármi alatt, ne beszélj mellé. A szabályzat tartalma pedig nem vitatéma, ha nem hiszed el amit írok, megnézed és kész, ennyi. Az mióta vergődés ha értelmes válaszra várok, s közben leírom, mit nem értenek az eddigi "válaszolók"? Max. az a vergődés amit ti műveltek itt értelmes válasz helyett.
2019. szept. 20. 12:12
 22/26 A kérdező kommentje:
A válaszok csak olyanok, mint az itteni átlag válasz.  Ritka itt az értelmes válasz, többnyire ez megy ami most is,  és a az itteni válaszok is ezt a helyzetet tükrözik.  Hiába próbálod rámkenni a válaszaitokért csak ti vagyok felelősek, nem valaki más, s legfőképp nem az aki kérdez.  Jogotok van értelmes választ adni, de ez nem kötelesség, csak lehetőség.  Azért mert keresek valamit, ne legyek itt?  Asszem ez már egy betegség...
2019. szept. 20. 12:18
 23/26 anonim ***** válasza:
83%

Az összes megnyilvánulásodat és a kérdést is jelentettem. Meglátjuk. Annyi bizonyos, ha írnánk egy konkrét oldalt, ami teljesen ismeretlen számodra, hogy az megfelel a kívánságodnak, arra is azt mondanád, hogy nem ilyen kell neked.

A moderálás szubjektív dolog, a szabályrendszere ellenére is. És a házirend az oldalakon nem törvény, amit be kell tartani. De még a legmagasabb szintű törvények alkalmazása sem mentes teljesen az egyéni megítéléstől.

Ha nem adsz itt okot a moderálásra, akkor csak ritkán fognak törölgetni.

Nekem is sok kérdésemet törölték már, még több válaszomat, mégsem hüppögök. Pedig én sem értem, miért.

2019. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Újra leírom, nem erről az oldalról van szó. Itt leírják, mi a törvény s betartják, ez nem vitatéma. Max. te próbálsz hitegetni, hogy nem az a szabályzat amit mondok, pedig csak meg kellene nézned. A kérdésem azonban nem erre a weblapra irányul, hanem olyanra ahol más a szabályzat. ezt kellene valahogy felfogni, de ha azokután se érted meg ezeket, hogy többször leírtam, akkor valószínűleg most se fogod megérteni. A magyar egy feljelentgetős nemzet, ez köztudott, s a számomra se újdonság.
2019. szept. 20. 12:37
 25/26 A kérdező kommentje:
"És a házirend az oldalakon nem törvény, amit be kell tartani."  A házirend nem törvény de a BTK igen, s azt akkor is be kell tartani, ha a házirendben nincs leírva.  Persze a házirendet is érdemes betartani, mert nem viccből van megfogalmazva.  De még mindig nem ez az amiről a kérdés szol.  (Megjegyzem, a BTK-t mindenkinek be kell tartania, az általam keresett weblap üzemeltetőinek is.  Azt azonban továbbra se értem, miért jó neked, hogy folyton irkálsz de úgy hogy nem a kérdésre válaszolsz.  Ha nem tudod a választ minek írsz?  Ez nálad valami kényszer?  Én mást nem tehetek, mint újra és újra leírom, nem az a kérdés, amire válaszolsz, hogy legalább  következőnek legyen egy plusz vezérfonál, mire válaszoljon, ha érdemben akar válaszolni.
2019. szept. 20. 12:43
 26/26 anonim válasza:
Gondolom szabályzattól függ hogy mit engednek :D
2019. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!