Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan felület, ahol...

Létezik olyan felület, ahol bármit meg lehet kérdezni, s nem törölgetnek kényük kedvük szerint kérdéseket a moderátorok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 19:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nincs mellébeszélés csak az egész kérdést el kell olvasni válasz előtt. Esetleg a szabályzatot is ha már itt vagy, mert abban benne van amiről írtam.
2019. szept. 20. 01:04
 12/26 A kérdező kommentje:
A szabályzat szerinti törlés, s a kénye kedve szerinti törlés két külön fogalom.  Már értem, miért nem értetted meg a kérdést.  Mondjuk itt benne van a szabályzatban az indok nélküli törlés lehetősége, nem erről szol a kérdés, hanem olyan helyről ahol csak a btk-ba vagy az annál szigorúbb szabályzatba ütköző dolgok miatt töröl.  Mondom a bármi az bármi legálisra szol, mert a legális viselkedésnek alapnak kell vagy legalábbis kellene lennie.  A bármit megtehetsz értelmes emberek közt nem azt jelenti, hogy akár meg is ölhetsz pl, így felesleges ezen lovagolnod.  Mondom inkább olvasd el az egész mondatot s értelmezz, ne csak a felét olvasd el hogy haszontalan válasszal kötekedhess, mintha a másik fele ott se lenne..
2019. szept. 20. 01:18
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valami nem bűncselekmény, még árthat a weboldalnak, amin kérdezel, és így jogos az, hogy moderálják. Sőt, lehet egyszerű provokáció, ami mások bosszantását célozza, szintén nincs semmi keresnivalója itt, pedig nem bűncselekmény. Kár ezen lovagolni.

Hozz létre saját gyíkot, ott azt csinálsz amit akarsz.

2019. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
nekem elég ha a kérdésre válaszol valaki.
2019. szept. 20. 08:57
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó, válaszolok. Pl. releváns példa lehet a gyakorikerdesek.hu weboldal.
2019. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Az ha válaszok helyett trollkodtok, szintén árthat a weboldalnak, gyakran törölnek széttrollkodott krédést is.
2019. szept. 20. 09:36
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Te trollkodsz itt csak.
2019. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Én egy egyszerű kérdést tettem fel, amire válasz helyett csak mellébeszélés megy. Az utóbbit nevezik trollkodásnak, nem a kérdezést.
2019. szept. 20. 09:54
 19/26 A kérdező kommentje:
Az szintén nem trollkodás, ha a mellébeszéléseket kijavítom egy plusz magyarázattal, hogy ha olyan valaki is olvassa aki választ is akar írni, azt ne tévesszék meg ezek a mellébeszélések.
2019. szept. 20. 10:00
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, őszintén, mi a faxra vársz.

Meg lett mondva az elején, nincs olyan oldal, ahol bármit kérdezhetsz. Pont.

Létezik ilyen felület: házfal, papírlap. Ez is meg lett mondva.

Sőt még az is meg lett mondva, hoyg a moderátorok itt sem kényük-kedvük szerint moderálgatnak, így akár a gyíkhu is részben megfelel az elvárásaidnak.

Ennyit kérdeztél, megkaptál minden választ.

A többi vergődésed érthetetlen, értelmezhetetlen. Ennek megfelelőek a kapott további reakciók is.

De ha még mindig nem érted, leírom más szavakkal: ez van, ezt kell szeretni - vagy nem muszáj itt lenned. Szevasz.

2019. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!