Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3-as vagyok matekból, milyen...

3-as vagyok matekból, milyen egyetemi szakra vennének fel?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Matematika szakra...biztos nem.

Fizika szakra...se. :D

2019. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, azt én is tudom :D De válaszolnál a kérdésre?
2019. aug. 27. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez így nem elég (így én is azt írnám, amit az előző).


A nyelvekkel hogy állsz? Van, amit nem nyögve-nyelősen beszélsz és szívesen ismerkednél vele mélyebben - esetleg majd tanítanád vagy fordítanál vagy másképp foglalkoznál vele? Mert akkor ott a nyelvi szak.


Ha irodalmat vagy a törit szereted, akkor is mehetsz bölcsészetre.


Jogi kar nem érdekelne esetleg?


Mi van a földrajzzal? Biológiával? Kémiával? Jól megy valamelyik? Mehetnél TTK-ra.


Testnevelési fősuli, ha szeretnéd ezt oktatni iskolákban vagy más, a tesivel kapcsolatos terveid vannak.


Vagy esetleg a zene a mindened vagy a rajz?


És most csak általánosságban írtam le néhány gondolatot.


Majd kapni fogsz úgyis egy könyvet, abban fel lesznek sorolva egyetemek és a szakok, azt böngészve rájössz mi az, ami igazán vonzana.

2019. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Poén, hogy még fel is vehetnének matek szakra:D Az eltén 340 a ponthatár, úgyhogy 3-as matek érettségivel is csont nélkül be lehet kerülni.
2019. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok, komolyabbra fordítva szót: 3-as matekkal konkrétan bárhova be lehet kerülni (egy-két nagyon felkapott köz-gáz szakot kivéve), persze mérnöki szakokon a bennmaradás már nehézséget okozhat. A felvi.hu-n menj rá a szakok listájára, és böngészd őket! Biztos, hogy lesz olyan, ami megtetszik, nézd meg a követelményeket, és ha tényleg be akarsz kerülni, akkor egy kis akaraterővel egészen biztos, hogy sikerülni fog.
2019. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!