Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel vagyok mentve matekból....

Fel vagyok mentve matekból. Milyen egyetemi szakok jöhetnek így szóba?

Figyelt kérdés
Vagy erről hol találok egy listat?

2018. dec. 3. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Javaslom a bölcsész szakokat!
2018. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felvin kell ezt megnézned szakonként mi az elvárás, de amúgy a bölcsészet, jog, társadalomtudományok területén a legtöbb szakhoz nem kell matek, az államtudományok között is találsz.
2018. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem unjátok már, hogy minden héten ugyanezt kiírjátok? Mikor értitek már meg, ha hanyagságból felmentést kaptok, attól még az egyetemen nem fognak felmentést adni, az egyetem nem kívánságműsor, és nem is kötelező...
2018. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as erre most mi szükség volt? Nem azt kérdezte hogyan úszhatja meg a matekot XY szakon felmentéssel, hanem hova nem kell matek (meg így matek érettségi). Ha valaki diszkalkuliás az meg nem hanyag és nem brahiból mentették fel. Vannak szakok ahol nincs semmi matek, most ilyet miért ne végezhetne el?
2018. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen a 3ast én sem értem. Gondolom arra kiváncsi a kérdező melyik szakokhoz nem szükséges matektudás (az alapokon kívül).

Én azt válaszolnám, hogy a bökcsésszakok között keresgélj kedves kérdező! :-)

2018. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért emelted ki a mondatom, nem tűnt fel hogy bármit elírtam volna, viszont mivel 5-ös volt a helyesírásom nem hiszem, hogy diszlexia fenyegetne. A kérdező meg csak a felvagyok szót írta véletlen egybe, szóval nem tudom hol látsz olyan szörnyen sok és súlyos hibát.


Nem a hanyagságot helyeslem, szimplán meglepett a rosszindulatú hozzászólásod és hogy ennyire gőzöd sincs a tanulási rendellenességekről.


Van diszlexiás gépészmérnök ismerősöm, tesóm diszkalkuliás, de most végzi a fordító-tolmács mesterképzést skandinavisztika alap után. Nem hiszem hogy bármelyiküknek vissza kéne adnia a diplomáját, mert nem jó a nyelvtanuk vagy nem megy nekik a matek, ha egyszer egy másik területen meg jól teljesítenek. Ha hanyagok lennének el se mentek volna egyetemre.

2018. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő kommenteket! Nagyon kedvesek vagytok. Aki meg csak áskálódik, egészségére. Add itt ki magadból a feszültséget, név és arc nélkül igazán menő dolog.
2018. dec. 4. 07:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Jog és pszichológia a divat nem matekos körökben, csak kezd már túl sok lenni ebböl a kettöből is.
2018. dec. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!