Egészség - Válasz nélküli kérdések
Márciusban hagytam abba a Merz Spezial Drazsé szedését, korábban többször szedtem, többet mint egy hónap. Ilyen piros huplis égető foltok jelentek meg a testemen. Mitől? Bővebben lent
Betegségek
Betegségek
0
Salgótarjánban van magán szájsebész, aki kihúzná/kiműtené a bölcsességfogaimat? SZTK alapon nem szeretnék menni.
Fogak, szájápolás
Fogak, szájápolás
0
Márciusban hagytam abba a Merz Spezial Drazsé szedését, korábban többször szedtem, többet mint egy hónap. Ilyen piros huplis égető foltok jelentek meg a testemen. Mitől?
Táplálkozás
Táplálkozás
0
65 mm-es petefészekcisztát talált ma az orvosom. Van akinek ekkora vagy nagyobb ciszta felszívódott és nem kellett műteni?
Nők egészsége
Nők egészsége
0
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!