Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy doboz normaflore után...

Ha egy doboz normaflore után nem áll helyre teljesen az emésztésem akkor vehetek még, vagy az már "túladagolásnak számítana"?

Figyelt kérdés

2 hónapja teljesen jól nem éreztem magam, az emésztésemmel van a probléma


az első héten hasmenésem volt utána 1 hétig szedtem a normafloret(elfogyott) sokkal jobb lett a helyzet de teljesen jól azóta nem éreztem magam(május óta kb.), ha szednék még ,lehet hogy a túl sok mennyiségtől lenne bajom?


mert ez így nem állapot


jah és doki is a normafloret ajánlotta


2010. jún. 30. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 2hét hasmenés után mentem el dokihoz,mert egyátalán nem fájt semmim,csak egyszerűen hasmenésem volt,kaptam én is normafloret,annyit ért mint halottnak a csók,3 nap után elvitt a mentő,olyan rosszul lettem.nem mondom hogy a normafloretól,de nekem semmit nem használt.És ennek már egy éve.Fél évig volt hasmenésem,többször elvitt a mentő,mert borzalmas hasi fájásokkal járt,a hasmenés most megszünt,probiotikumot szedek,voltam már gyomor és vastagbél tükrözésen,kiderült már az is hogy tejcukorérzékeny vagyok,most pedig crohn vizsgálatra küldenek.Tavaly szeptember óta szenvedek,az egyik orvos szerint tönkre ment a bélflórám,a másik szerint idegi alapon van,és sorolhatnám,mert mindegyik mást mond.A tanácsom,hogy menj vissza vagy keress egy új orvost aki normálisan megvizsgál.
2010. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod túladagolni, nyugodtan szedd.
2010. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17:00 kor?, elég durván hanzik ,nekem azért ennyire nem az
2010. jún. 30. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom,hogy ha sokáig van egy hasmenés azt ne hanyagoljuk el,mert nem természetes.És eldurvulhatnak a dolgok.Sajnos én nem jártam jól:-(
2010. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem kell a wcre szaladgálnom, csak a székletem lehetne keményebb is
2010. júl. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!