Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

"Antioxidánsként ismert a C-vitamin is többek között, ám kutatások alapján elmondható, hogy az astaxanthin 6000-szer erősebb antioxidáns, mint a C-vitamin."


Akkor, ha 4mg astaxanthint beszedek, az egyenlő lesz 4*6000 (ami 24000mg C-vitamin) C-vitamin antioxidáns hatásával?


[link]


2018. aug. 27. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az sajnos baj, hogy a hívatkozott antioxidáns hatásra rákeresve semmiféle vizsgálati eredmény nem található, csak az egyszerű megállapítás, ami így lóg a levegőben.Bemondásra elhinni bármit ??? Aztán meg mit kell állandóan antioxidálni ?? A C-vitamin túladagolása egyértelműen fokozza a vesekő képződés esélyét és pigmentációs zavarokat okoz a bőrben.
2018. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!