Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy ha eszem,...

Miért van az, hogy ha eszem, akkor azonnal hordó méretűre nő az amúgy lapos hasam, és csak kb 3 óra múlva megy vissza?

Figyelt kérdés
Tök vékony lány vagyok. De ha eszek, nagyobb lesz a hasam, mint a mellem, ezért igyekszem nem társaságban enni. Ha már nagyjából megemésztettem, akkor megint visszamegy a hasam. Látványosan nagyra nő, volt, hogy átadták a buszon a helyet, mert azt hitték, terhes vagyok, meg amikor a párommal albérletet kerestünk, akkor is a fazon rögtön megkérdezte, h csak nem jön a baba, persze akkor is jól voltam lakva. Nem eszem 8 szelet rántott húst pörkölttel. :) Normálisan étkezem. Én még ilyet nem láttam, ismeretségi körben sem.
2010. jún. 17. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól is függ mit eszel, de amúgy a gyomorsavaddal is lehet valami kis probléma, az is okozhat puffadást. Mindenképpen kérd ki a h.o tanácsát, és ő majd kifundál valamit, lehet, hogy nagyon egyszerű a megoldás.
2010. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!