Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez az étrend megfelelő?

Ez az étrend megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 168 cm vagyok, 45.2 kg és lány. Szeretném tartani a súlyom. Étrend:

Reggeli: Natúr yoghurt zabpehely és banán (a banánt és a pelyhet belerakom a yoghurtba) tízorai alma, ebéd csirke vagy rízs, tészta... Ami van itthon, de semmiképp se gyorskaja. Uzsonna alma, vacsora teljes kiőrlésű kenyérben saláta, pulykamell sonka, és sajt. Vizet szoktam inni, vagy motoros facsaróval csinálok narancslevet. Ez így jó? Ja és ha rámférne 1-2 kg írjátok meg nyugodtan. :)



2018. ápr. 23. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább fogyózós étrendnek tűnik. Amúgy szerintem rád férne akár 10 kg is,. :)
2018. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben tömegelnék, de ha egészségesen élsz és nem vagy vészesen vékony s nem akarsz minimálisnál több izmot, jogod van ahhoz is.


Mennyiségek nélkül nem tudom a fentiből, hogy megfelelő-e a tápanyagbevitel, az ételekkel nincs különösebb baj (de ez egyéni is, mennyiségfüggő is...).

2018. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Yoghurt: Kb egy fél-háromnegyed bögrényi, egy marék zabpehely, és 1 banán. 1 alma a tízorai. Ebédre egy normál adagot szedek. Uzsira megint csak egy alma, és vacsira egy szendvics
2018. ápr. 23. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:

hát jó pár kiló rád férne, én 160 cm vagyok, de már 49 kg alatt túl soványnak számítanék... nálad ez 54kg, amitől még 9 kilóval kevesebb vagy.

És egyet értek abban, hogy ez inkább fogyókúrás étrend.

2018. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!