Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olvastam már elég sokat a...

Olvastam már elég sokat a narancsbörről és ha mind betartom azokat az előirásokat h pl. sok folyadékot iszok, sok gyümölcsöt és zöldséget eszek akkor tud csökkeni a naracsbör vagy teljesen eltud múlni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
*narancsbőr....és kb mennyi idő után látható változás????
2010. jún. 7. 13:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon régóta szenvedek narancsbőrtől, végigpróbáltam sokféle krémet, masszázst stb. de igazán egyiktől sem múlt el. Viszont amióta megiszok napi 2-3 l vizet és nem eszem fehérkenyeret (csak teljeskiőrlésűt), hanyagolom a cukrot és kicsit tornázok is rá (Rubint Réka napi 20 perc) csodálatos módon eltűnt :) Csak az a baj, ha kicsit bűnözök (kevesebb folyadék, nasi) nagyon hamar visszajön.
2010. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi információból nem lehet megmondani. Hogyan látszik a narancsbőr, fekve is, vagy csak állva? Mit sportolsz, mennyit mozogsz? Mennyi az a sok folyadék? (Ilyen melegben napi 3 l a minimum.) Hány éves vagy? Dohányzol?


Cellulitmasszőr vagyok, ezért mondanám az előzőnek is, hogy csak komplex terápiának van hatása, tehát ha nem mozog valaki rendszeresen, nem iszik eleget, nem jól étkezik, sokat dohányzik/kávézik, akkor minden krém és masszázs hiábavaló.

2010. jún. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na szóval először is nem dohányzom 17éves vagyok csak

llva látszik a narancsbőr...és kézilabdázom minden nap van edzésem másfélóra :) akkor szeretném ha valami hasznos tanácsokat kapnék amivel elmulna vagy legalább csökkentené...

2010. jún. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!