Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon sovány vagyok és...

Nagyon sovány vagyok és nagyon gyors az anyagcserém. Szerintetek hízhatnék a jojóeffektust kihasználva?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, mennyire hajlandó belassulni az anyagcseréd s mennyire gyorsan gyorsul vissza... Ez nagyon egyéni s nem is tűnik egészséges dolognak, még akkor sem, ha alapból gyors az anyagcseréd. Amúgy mennyire az? 3000 kcal mellett sem hízol? Mert annyit azért sok embernek kell enni, az kivitelezhető, bár nem mindenkinek könnyű (s vékonyaknak tényleg szokatlanul sok, hacsak nem aktívak, persze).
2018. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedjél anyagcsere lassítót, attól garantáltan meghízol. Peritol a neve.
2018. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nem, végső kétségbeesésemben anno próbáltam. Valóban feljött rám hirtelen 3 kiló de egy hét alatt le is ment ahogy visszaálltam a normális evésre, nem éri meg ezért koplalni.
2018. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!