Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ugye nem baj, hogyha ennyire...

Ugye nem baj, hogyha ennyire meghíztam?

Figyelt kérdés

Én egy 12 éves 165cm-es 63kg-os lány vagyok. Nagyon szeretnék hízni kb. 7 kg-ot, de azt mondja mindenki, hogy nehogy hízzak, mert akkor már az ajtón se férnék be! Hát mondjuk azért most is eléggé kerek vagyok, de nem akarok gebe lenni, és a családom is arra ösztönöz, hogy legyek inkább ducibb. Persze a családtagjaim is el vannak hízva és szeretnék, hogy én is legyek olyan, mint ők. Ebbe már beletörődtem, hogy nekem is olyannak kell lennem és szeretek is dagibb lenni. A sportolásról ne beszéljünk, mert az utóbbi 2 hónapban annyira eltunyultam és híztam, hogy még a sétától is elfáradok és kidöglök pár perc alatt. Szerintetek mit csináljak? A fenekem hát mit is mondjak, elég hatalmas, és a hasam is tiszta hurkás, 3 nap alatt szedtem föl 5 kg-ot, mert hát ezen a héten nagyon jó kaják voltak a suliban. Még hogyha behúzom a hasam, akkor is annyi háj van rajtam, hogy ha alárakom az alkaromat, betekeri. A ruháim is hatalmasak, XXL-es ruháim is feszülnek rajtam. Amúgy nincsen semmi betegségem és nagyon jól érzem magam a bőrömben. Tulajdonképpen imádom, hogy husisabb vagyok, ennyi plusz súly a családom szerint nem árt és szerintem se.

Mi a ti véleményetek ez ügyben?

Köszi a válaszokat!


Julcsi


2010. máj. 27. 15:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
ez van majd elfogadnak mások s vagy nem
2010. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!