Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha megvolt a menszeszem...

Hogyha megvolt a menszeszem es eszrevettem h piciket meghiztam nem vagyok terhes igaz?

Figyelt kérdés
par kilot szedtem fel....kisse felek hogy a baba fejlodik es meg nem akarok gyereket tul fiatal vagyok hozza.
2009. aug. 13. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség gyanúja esetén terhesteszt, a vélt fogantatás után minimum két héttel. Kb 500-600 Ft, és nem befolyásolja az eredményt sem alkohol, sem gyógyszer, sem vérzés, sem semmi, csak a baba.
2009. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha terhes lennek nem kellene hanyingerem legyen mert mar 1 ees fel honapus kellene legyek
2009. aug. 13. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha védekeztettek és megvolt akkor nem vagy terhes. Hízni nem csak attól hiszik az ember mert terhes. Millió oka van a hízásnak. Ráadásul ha még csak 1 hónapos lenél attól még biztos nem híznál.
2009. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam terhes, de úgy tudom, hogy három hónapos terhesség környékén kezd el nőni a has is. Ha tévedek, elnézést! :)vegyél tesztet! Védekeztetek? Mikor voltatok együtt? Ha peteérés napján vagy akörül, akkor nagyobb az esély.
2009. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hányinger csak "gyanújel", sem a léte, sem a hiánya nem bizonyít semmit. Sok mindentől lehet az embernek hányingere akkor is, ha nem babás, és sok nőnek egyáltalán nincs hányingere, pedig babás. Erre nem érdemes építeni.
2009. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!