Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezek betegesen vékony nők?...

Ezek betegesen vékony nők? (Több lent)

Figyelt kérdés
Ugye azt mindenki látja, hogy nem bálnákról van szó. Én egy kicsit husosabb vagyok náluk, nem vagyok kövér, csak van mit fogni a combomon és a hasamon. Ha lefogynék olyan vékonyra, mint ezek a lányok, az még egészséges lenne, tehát nincs semmi abban, hogy ilyen vékonyak? Vagy ez egészségtelen? Telefonról nem tudok linket küldeni, de ha beírjátok a google-ba, hogy victoria's secret the perfect body, akkor ott lesz egy képen pár nagyon jó alakú lány.
2016. nov. 5. 09:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fordítva ülsz a lovon. Te vagy a Királylány, neki kell hegyeken átkelnie, sárkányokat legyőznie érted.
2016. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen...így kéne lennie, de nagyon kéne nekem, és eléggé elérhetetlen férfi, de jól látod a helyzetet.
2016. nov. 7. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!