Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezek betegesen vékony nők?...

Ezek betegesen vékony nők? (Több lent)

Figyelt kérdés
Ugye azt mindenki látja, hogy nem bálnákról van szó. Én egy kicsit husosabb vagyok náluk, nem vagyok kövér, csak van mit fogni a combomon és a hasamon. Ha lefogynék olyan vékonyra, mint ezek a lányok, az még egészséges lenne, tehát nincs semmi abban, hogy ilyen vékonyak? Vagy ez egészségtelen? Telefonról nem tudok linket küldeni, de ha beírjátok a google-ba, hogy victoria's secret the perfect body, akkor ott lesz egy képen pár nagyon jó alakú lány.
2016. nov. 5. 09:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18L, kifelejtettem
2016. nov. 5. 10:00
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Az a kép szét van photoshoppolva. Idiótaság addig fogyni, inkább sportolj és egyél egészségesen. Ezekről a nőkről gyógyulófélben lévő auschwitzi foglyok jutnak eszembe, nem egészséges nők...
2016. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy meg van photoshopolva, de azért a "való életben" is léteznek nagyon vékony lányok. Légyszi válaszoljatok
2016. nov. 5. 10:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, nagylány, egészséges testalkat az, amit rendszeres sport és egészséges étrend mellett el tudsz érni és tartani tudsz. Ha filigrán, keskeny csípőjű nő vagy genetikailag, akkor lehetsz viktóriaszikretmodell, és az lesz neked az egészséges. De elárulom, a nők többségének soha az életben nem lesz ilyen alkata egészséges életmód mellett, hanem ennél kisebb-nagyobb mértékben vaskosabb. Ergo ha egy vaskosabb izomzatú vagy széles csípőjű, 160 centis nő akar magának ilyen alkatot, akkor éhezhet és futhat egész nap, vért izzadva talán hasmenéses napjain megközelíti ezt a testalkatot... Vajon miért adnak meg egy adott magassághoz 6-10 kilós súlyintervallumot? Mert az egészséges és az ideális relatív fogalom.


Még egyszer írom: sport és normális táplálkozás. Nagyon csinos lehetsz vele.

2016. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké...csak már elegem van a kövér nőkből, és szerelmes vagyok valakibe, akinek pont a nagyon vékony lányok tetszenek. Köszi a választ
2016. nov. 5. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:
valakinek ez az egészséges alkat és valakinek nem. nem kell utálkozni, meg egyből anorexiásat kiáltani arra, aki vékony, sok nő van, aki alkatilag ilyen. persze ezek a vs lányok nyilván csomót diétáznak meg sportolnak, azt már az isten se mondja meg, hogy melyik viszi túlzásba és esik át a ló túloldalára és melyik marad egészséges keretek között. de ha egy alapból husosabb, teltebb nő lefogy ilyenre, az valószínűleg neki a saját adottságaihoz mérten már nem egészséges.
2016. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2016. nov. 5. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy dolog közös a modellekben, alkattól függetlenül: terméket csináltak magukból, ami egy adott fogyasztói igénynek megfelel.

Te is termék akarsz lenni valakinek?


"szerelmes vagyok valakibe, akinek pont a nagyon vékony lányok tetszenek"

2016. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én csak meg akarok felelni neki...ha nem teszek érte semmit, az olyan mintha nem us akarnám őt.
2016. nov. 6. 11:51
 10/12 A kérdező kommentje:
Is*
2016. nov. 6. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!