Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy kis mennyiségű cukor is...

Telihoold kérdése:

Egy kis mennyiségű cukor is ártalmas?

Figyelt kérdés
Nem szoktam cukrot enni de holnap nagykn ugy nez ki muszaj lesz reggelire. Mivel a testveremek turot hoztak nekem mivel tudjak hogy imadom es csak cukor van itthon. Nagyon sokat art ha reggelire nem sokat de azt teszek bele?
2016. júl. 4. 20:52
 1/3 Player589 válasza:
Attól függ , mennyit teszel bele
2016. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Max 1kanallal mert nem azeretem olyan edesen se de azert edesitot azt szoktam boven beletenni
2016. júl. 4. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem nevezem muszájnak, de nyilván egy kevés cukor sokkal kevésbé káros, mint rendszeresen sok...

Nagyon kevés ember van, aki sosem eszik répacukrot. Még én is eszem legalább havi pár grammot, mert a grillszószban és a csemege uborkában van. Más feldolgozott ételt nem is eszem. S ha anyós meggyes pitével vár, akkor durva dolgok történnek e téren. Mivel alapból nagyon ügyelek a táplálkozásomra, nem hinném, hogy ezzel látható problémákat okoznék.

2016. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!