Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez normális? (többi lent)

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Reggel, ébredés után 66 kg vagyok, dél körül 68, este pedig 71. (178 cm) Ettem egy pár szem cukrot és híztam tőle fél kilót, pedig nem ittam, nem ettem mást...Régen, mikor megettem egy csomag csipszet jó ha híztam 2-3 dekát...Normális ez az ingadozás?

2016. márc. 27. 20:24
 1/7 anonim válasza:

Nem lehet, hogy rossz a mérleged?

5 kiló az nagyon látványos.. nem hízhatsz egy nap alatt 5 kilót. :O

2016. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég szokatlan, de ha napi sok kilót eszel és sok kilót iszol, megtörténhet ez is.

Azzal nem foglalkozom, mennyi vagyok este vagy hogy felmegy-e 2 kilót a súlyom egyik napról a másikra... Nem számít semmit. A testsúly változik, ez természetes, de ez még nem hízás.


Nyilván nem hízol 10-20 gramm cukortól 500 grammot, erre még a te szervezeted sem képes, az tuti.

2016. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szokott vacakolni a mérleg, majd megnézem...Igen ez a cukor volt a legijesztőbb, teljesen szürreális :D Csak az a baj, hogy ma reggel már 67 kg voltam, pedig nem ettem többet, mint tegnap. (a 66-ot általánosságban mondtam)
2016. márc. 27. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:

A helyedben megmérném magam azzal a mérleggel egymás után párszor, hogy kiderüljön tényleg valós-e amit mutat :D

Egyébként 1-2 kg-ot hízhatsz vagy fogyhatsz kajálás és egyéb testi "funkciók" segítségével :D

Mikor csajok előállnak nekem, hogy 1-2 hét alatt ledobtak másfél kilót, hát felnyerítek :D de leaglább valamivel tudják áltatni magukat :D

2016. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig 2 hét alatt lehet fogyni másfél kilót, annak már van realitása (jóval kevesebb idő alatt is, napi 1-2 maraton kevés evés mellett pl. csodákra képes, más kérdés, hogy ki tudja megcsinálni).

No persze, van, aki fogyás alatt a súlyvesztést érti. Vizet elég gyorsan lehet veszteni, de az nem fogyás.

2016. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. nem is azért írtam, hogy nem lehetséges, csak az olyan kevés, hogy még a mérleg is tévedhet annyit az is benne van, vagy egyszerűen nem éhgyomorra méri magát és volt benne már 1 liter folyadék vagy bármi...ezzel felvágni sőt erre építeni szerintem igazán lehet, majd ha azt mondja 5kg lement akkor elismerem :D
2016. márc. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mekkorát szoktál kakkantani? érdemes lenne egy zacskóba gyűjteni és azzal együtt ráállni a mérlegre. szerintem 5 kilósat tolsz reggelente ezért van ez.


matematikai bizonyítás: 66+5=71

ellenőrzés: 71-5=66

2016. márc. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!