Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen az a tisztítókúra?

Milyen az a tisztítókúra?

Figyelt kérdés

Pattanásaim vannak, és egyik ismerősöm vetette fel, hogy ez talán segíthet. De ötletem sincs, hogy milyen lehet. Fogyni nem akarok és fizikai munkát is végzek, szóval éhezés nem jöhet szóba...

25/N


2010. ápr. 1. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
hát pedig az a leghatásosabb....az éhezéses...bár ha sokat iszol, nem éhezel annyira. sok 100%-os gyümölcslevet.
2010. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet telítve vagy méreganyagokkal. Kéthetes csalántea kúra szerintem segíthet. De óvatosan! Napi egy filter 2 dl forró vízbe feloldva, majd hidegen kortyolgatva inni. Azért óvatosan, mert leviheti a vérnyomást.
2010. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia, Robert O. Young Ph csoda könyvét ajánlom, én is fogalmazzunk úgy, hogy fizikait dolgozom, és az éhezés nálam sem jöhetett szóba. Nagyon jó a "program"- ő életmódnak hívja, én most akarok átállni rá, de nekem vannak problémáim egészségileg, így nekem muszáj.


[link]

2010. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm, még várok tippeket... Mit nem ehetek/ihatok egy tisztítókúra alatt?

Kedves első válaszadó: fizikai munka mellett nem enni eleget az egyenesen ájulást eredményez. Többet árt, mint használ...

2010. ápr. 1. 07:45
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

sok gyümölcs, zöldség fogyasztás

péksüteményt ne egyél!

tésztából pedig csak durumtésztát

2010. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csalántea zöldség gyümölcs. Valóban jó megoldás. Löttyöket porokat és ilyen vackokat felejtsd el. Pattanások valóban a méreganyag lerakódások miatt is lehetnek. Az ember is a bőrén izzad ugye! Egyébként a helytelen csalántea fogyasztás eredményezhet erős pattanásosodást, ezért FONTOS, hogy betartsd az adagolást.!
2010. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor megírnád, hogy mi az adagolás, ha fontos? Napi egy tea, de mennyi csalánból? Vagy filtereset vegyek? Esetleg nem jobb, hogy mivel tapasztalatlan vagyok ilyen herbária méregtelenítő keverékre gondoltam, úgy hallottam,hogy azok is jó minőségűek. Most is sok zöldséget és gyümölcsöt eszem (már amennyit így télen lehet), ezért úgy érzem, ha valóban csak ennyi, akkor nem lesz nehéz az átállás. Olajos halak beleférnek az ilyen diétába? Mert azt hiszem arról nem tudnék lemondani...
2010. ápr. 3. 10:59
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Ne is tedd, ne mondj le semmiről, amit szeretsz, mert az nem fogyókúra hanem önsanyargatás. Apropó. Ha gyötörni akarod magad, akkor inkább sportolj, ahogy fent írták pl négyütemű fekvőtámasz stb. A háziorvos meg tudja mondani, hogy kell ezekkel a teákkal bánni. Sok sikert.
2010. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
fogyókúra=tisztítókúra
2010. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Félreértés történt. Mivel mindössze 47 kiló vagyok, ezért nem akarok fogyni. Elég izmos vagyok, nem fogok fekvőtámaszokat csinálni...
2010. ápr. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!