Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Volt igy már valaki édességet...

Volt igy már valaki édességet enne éjjel nappal?

Figyelt kérdés

Nincs energiám semmi mást nem kívánok csak csokit ,mitől lehet ez? Nap végére hulla fáradt vagyok mindig..

..


2015. dec. 7. 07:36
 1/4 anonim válasza:

lehet cukorbetegseg, menj vervetelre azonnal. megvakulhatsz ha a sok cukor eltomiti az ereket.


izzadsz? allandoan innal?

2015. dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván mivel "éjjel-nappal" édességet eszel, ezáltal a vércukorszinted az egekbe repíted hihetetlen sebességgel (aminek amúgy folyamatosan, lassabban kéne nem túlzottan emelkedni egy kiegyensúlyozott táplálkozás során), így mikor hirtelen visszaesik, rádjön a farkaséhség.. gondolom ezután is édességet eszel, majd ismét feldobod az egekbe a vércukrod. Ennek egyetlen gyógymódja van: akaraterő.... és eszel valami normálisat.
2015. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok: ezért érzel hullafáradtságot is. Testmozgás segít. :)
2015. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es válaszolóval egyetértek. Mondjuk, azt nem hiszem hogy cukorbeteg lennél mert akkor a sok édességtől rosszul lennél már, de ha így folytatod az leszel. Volt már velem is ilyen. Igazából, nem is vagy éhes, nem is kívánod csak berögzült, megszoktad, mint egy drogot. Azonnal kezdj el ez ellen tenni! Próbálj meg sokat inni (vizet! VIZET!) csak akkor egyél, ha valóban érzed hogy éhes vagy, nem csak unatkozol, vagy már kezdesz éhes lenni. Mikor kicsit éhes vagy akkor is vizet igyál és később egyél csak mikor már télleg érzed az éhséget. Parancsolj magadnak, ne egyél édességet. Csinálj olyan kajákat amit szeretsz, például szendvics (amiben nincs édesség!!). Én főleg nehezebb napokon szoktam (felteszem érted, a havi gondoknál) így lenni ezzel zabálom a csokit, még akkor is ha már nem vagyok éhes és fáj a fejem, fáradt vagyok.
2015. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!