Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Akit gondozok...

Mit tehetnék? Akit gondozok bácsit estére szed 1 XanaxSr1 mg-ot,1 Dormicumot,2-db Haloperidolt és Frontint. éjjel alig alszik viszont zavart, és nappal aludna!

Figyelt kérdés
Hiába mondom a kezelő orvosának semmit nem változtat. Én nem tudom mi lesz így vele. Étvágya alig van. Várom válaszotokat!

2015. aug. 14. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Xanaxot es Frontint egyszerre?? Azt meg hogy es miert ?
2015. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom,de szerintem is butaság.
2015. aug. 14. 20:41
 3/4 Vlcskó-Lingl Ezsébet ***** válasza:
Kedves dundy70! Ez a gyógyszerösszeállítás már önmagában sem jó. A xanax és a frontin ugyanaz a hatóanyag. A Dormicum altató. Nos az én véleményem az, hogy a XanaxSr1 mg és a Dormicum elegendőnek kell hogy legyen, viszont a nyugtalanságot, nem-alvást a mellé szedett Haliperidol okozza!!Ha a bácsi psyhiátriai beteg, akkor psyhiáternek kellenne felülvizsgálni az állapotát. Hangsúlyozom, tapasztalatból írom a válaszom, de ez a kombináció semmiképp nem jó. Feltétlenül keress meg egy psyhiátert a bácsi ügyében!!!!
2015. aug. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi nem Dormikum,hanem Gerodorm.A Haloperidolt,már 1-re csökkentettük.
2015. aug. 27. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!