Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 évesen tényleg nagyon...

16 évesen tényleg nagyon kevés 183 centihez 55 kilogram?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kevés, de mennyire?

3.5 hónap alatt sajnos 80 kilóról fogytam le, tehát mondhatni drasztikus.. Esetleg valami tanács?



2015. dec. 6. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

szedj vissza 25 kg-ot, mert az a normális testtömeg, amid most van az kórosan sovány


és ne csak izmot (tömegnövelő étrenddel), hanem némi zsírt is!

2015. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mitől fogytál le? látott orvos?
2015. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon kevés, ezt így vakon eléggé meg lehet mondani.

Ismerek olyat, aki 176 centisen gyorsan lekoplalta magáról a zsírt, gondolom, nem sok izma maradt, 56 kiló volt, vékony, tarthatatlanul az. Most sokkal súlyosabb, még mindig vékony, picit több izommal. Nem kell mindenkinek izmosnak lennie s nyilván semmi szükség nagy zsírfeleslegre, de a 183/55 nagyon rosszul hangzik. Persze te látod, te ízlésed, te életed. Mindenesetre én szednék fel némi izmot.

2015. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nem valami őrült és drasztikus fogyókúra eredménye (az elég ciki lenne, ha ilyen keményen tolnád), akkor menj el háziorvoshoz, és kérj laborba beutalót. Mindenképp tájékoztasd a fogyás mértékéről.
2015. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
MINIMUM 65 kg ! Bár annál több is, sportolsz valamit ? Ha nem akkor kezd bele valamibe ! Futhatsz, görkorizhatsz , harcművészetek, úszás stb.
2015. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem lehet,hogy bélférges vagy?
2016. jan. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok bélférges :D
2016. jan. 20. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!