Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van több hétre/hónapra megterv...

Van több hétre/hónapra megtervezett otthoni menűd? Megosztanád?

Figyelt kérdés

Föleg olyan minimum napi 3 de lehetőleg több étkezést magában foglaló tervekre vagyok kiváncsi amik nem valamilyen táplálkozási divat szerint lettek otthoni háztartásra összeállítva. (Szóval nem Attkins, 90 napos stb.)

Viszont többek között nagyon kiváncsi lennék néhány természetes alapú spotrmenűre is. Sajnos eddig csak olyanokat találtam amelyek tele vannak tűzdelve táplálék kiegészítőkkel.


2010. márc. 14. 22:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Gyakran mondják naív vagyok de talán lehet, hogy őszinte volt és tényleg csak ezt szokta enni. Több olyan munkást ismertem akinek hasonló volt az étrendje.
2010. márc. 25. 00:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy vannak emberek, akik ennyire ráérnek. Hetekre, hónapokra előre tervezgetni..
2010. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Éppen ellenkezőleg. Szerintem egy megtervezett menüvel időt lehet megtakarítani.

Szeretnék egészségesebben és olcsóbban táplálkozni. Ehhez egy terv jó keretet adna.

Vannak akik szerint egy előre megtervezett étrend bolondság. Pedig több szakkönyv is ajánlja.

A probléma csupán az, hogy nem találtam még számomra megfelő tervet.

2010. márc. 25. 23:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!