Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek hogy tudnám...

Szerintetek hogy tudnám feliratni a háziorvossal a Peritolt?

Figyelt kérdés

Ezelőtt 2 évvel már szedtem és akkor nagyon jó hatással volt rám (eleinte 21 évesen voltam 160 cm és 40 kg)híztam tőle 8 kilót, volt étvágyam, önbizalmam, és végre jól éreztem magam a bőrömben. Aztán elfogyott az egy doboznyi Peritol és mondta az orvos hogy nem írhat fel többet a mellékhatások miatt. Később jött egy stresszes időszak és lefogytam vissza szinte mindent.

Már értem hogy folyamatosan nem szabad szedni, de ha szükség van rá fél évente vagy évente fel lehetne iratni a dokival?

Eddig ez volt az egyetlen ami minden problémámat egyszerre megoldotta (feszültség, hányinger, étvágytalanság, gyomorsav túltengés, stb)


2010. márc. 7. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem javasolnám, hogy háziorvosi javaslatra szedjél Peritolt. És a dokid nem véletlenül nem hajlandó felírni.

Nem szeretném itt kifejteni miért, de ha érdekel megoldás, írjál a címemre.

Bela

2010. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én összesen körülbelül 3 doboznyi Peritolt szedtem el,híztam is tőle egy keveset,de már fél éve nem szedem,kellett egy kis szünetet tartani!Jövőhéten megyek a dokihoz újra feliratni!
2010. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

vény nélkül kapható gyógyszer a Peritol szirup..

felesleges felíratni az orvossal hacsak nem azért kell h tud mennyit kell szedned..

elmész a gyógyszer kérsz peritol és jéé kiadták

több mintt féléve szedem 1x mentem el orvoshoz h mennyit szedjek azóta csak elmegyek a gyógyszertárba és veszek

2010. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy nem kell recept hozzá? Neten mindenhol azt írják hogy vényköteles...
2010. szept. 20. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Onnan h elmegyek bár melyik gyógyszertárba kérek..és kiadják(: nem nagy művészet

1x voltam az orvosnál felíratni azóta recept nélkül veszem

2010. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem adtak...mondták h recept kell hozzá mindenképp...

Te hol vetted?

2010. nov. 2. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Borsod megyében élek. Nekem itt a helyi gyógyszertárba kiadják.
2011. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kiadják vény nélkül.:)
2011. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes...Én anyuka vagyok éppen tegnap vettem a gyógyszertártba. Vény nélkül kiadták.
2011. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szirupot lehet, hogy kiadják, de gyógyszert biztos hogy nem!
2011. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!