Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen esetben tudnék feliratn...

Milyen esetben tudnék feliratni nyugtatót a háziorvossal?

Figyelt kérdés
nem kertelek, megmondom nektek őszintén mit szeretnék. csak arra kérlek ne írjatok gyűlölköző kommenteket. ki szeretnék iratni a háziorvosommal valamilyen nyugtatót. Frontint,Xanaxot, bár az lehet túl durva, szóval egy vényköteles legyen ami hatásos is. ha elmegyek hozzá és megmondom hogy sokat idegeskedem stresszelek mostanában suli miatt is és feszült vagyok, (ami igaz is!)és megmondom hogy próbáltam ilyen gyógynövény alapú "nyugtatókat" aik nem váltak be, fog kiírni nekem valamit? mert nagyon nem szeretném ha annyit mondana menjek pszichológushos de megmondom nektek szeretnék már egy nyugodt hétvégét magamnak, egy olyan időszakot amikor csak bedodnám ezt a valamilyen bogyót és nyugodtan elvagyok magamnak....szoktak erre hajlani a háziorvosok vagy csak beégnék vele és eltanácsolna máshová a problémámmal? tudom hogy amegoldást a gyökerénél kell keresni de arra mennék tulajdonképp amit írtam, hogy kicsit "kikapcsoljak" köszi mindenkinek
2010. ápr. 16. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Felirná neked, de csak akkor ha már előtte az ideggyógyász jóváhagyta, úgyhogy muszály elmenned ideggyógyhoz! Ha ideggyógyász irja, akkor sokkal olcsóbb.
2010. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felírna de utána elküldene pszichológushoz.

amúgy szerintem xanaxot nem fog, az egy kicsit durva lenne kezdésnek.


Ez nem a kérdezőnek szól:


Sanyi!

Ez se én voltam, aki kiírta a kérédst, még mielött, ide is ezt írnád! Más is küzdhet gondokkal,!!!

2010. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a vényköteles nyugtatókhoz ajánlás kell szakorvoshoz. oda beutalót ad a háziorvos, és az ír neked receptet. biztosan segíteni fog, ha őszintén elmondod neki.
2010. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
viszonylag fiatal 35-40 körüli házi orvosom van és simán felírta a xanaxot mikor elpanaszoltam a bajom neki
2010. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rosszul tudjátok! Felírhat xanaxot, frontint!


Kérdező: valami hosszú távú megoldás kellene. Nem lehet mindig bogyót bekapkodni, főleg ilyen fiatalon nem.

Emellett a memóriára is hat ez a gyógyszer, nehezebb lesz az iskolai anyagot megtanulni és felidézni, amíg szeded.

2010. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!