Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kell minden 2. órában...

Miért kell minden 2. órában ennem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben főétkezéseknél nem bírok sokat enni, egy ponton túl már nem megy be több kaja, ellenben kaja után 2-3 órával már éhes vagyok és muszáj ennem. Mitől válhatott ilyenné a ritmusom, és hogyan tudnék visszaállni? 16/F
2015. jún. 8. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális étkezési rend, nem kell degeszre tömni magad. A szervezeted érzi, hogy erre van szüksége. Nem kell sokat enni. Ha nem tudsz többet enni, akkor nyilván nem is kell több.
2015. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De Ennyi kevés egy fiúnak, nem?
2015. jún. 8. 21:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Néha még a menzás kaját sem bírom megenni, ami azért nem túl sok...
2015. jún. 8. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor és miket szoktál enni?

Mert ha mondjuk normális ételeket eszel napi 5-6szor 2-3 óránként, akkor teljesen rendben van.

2015. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részvétem, én utálnék gyakran enni, az tuti, nekem nem hiányzik, hogy folyton fellőjem az inzulinomat (attól éhes leszek, nem később, akkor). Bár a Te korodban azt se tudtam, mi az inzulin. De már akkor sem ettem gyakran (inkább egyfolytában, a rosszakaróim szerint, de nem reggel kezdtem el).

Miket eszel? Térfogat vagy kalória nem megy? Mert kis térfogatban is lehet igencsak rendes kalóriamennyiségű laktató ételt enni... Ami után elég nehéz megéhezni hamar, akkor is, ha 16 éves srác vagy, akiket azért néha nehéz jóllakatni.

Én inkább ellenkezőleg változtam, de ez nagyon kényelmes és jó nekem. De azzal sincs baj, ha valakinek gyakrabban kell ennie, ha amúgy ez neki megfelel.

2015. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!