Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányós vírus után meddig kell...

Hányós vírus után meddig kell diétázni?

Figyelt kérdés
Szombat éjjel hánytam kétszer, tegnap levest, pirítóst, krumplit ettem csak. Nagyon legyengültem, de tegnap meg ma már semmi gyomorrontásra utaló jel nem volt. Mikor ehetek megint rendesen?
2015. jún. 8. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma szerintem kezdhetsz már kevés rendes kaját, de könnyűeket. Tehát mondjuk ne pacalpörit nokkedlivel, de egy sovány sült húst, rizst, sajtot, gyümölcsöket mértékkel.
2015. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És teljesen rendesen holnap már étkezhetek? Vagy csak szerdán?
2015. jún. 8. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az egész emésztőrendszer nyálkahártyája károsodik ill. regenerálódik. Legalább 2-3 nap komoly diéta kell. mert nem termelődnek pl. a bél emésztőnedvei, így mellőzni kell a zsírokat és fehérjéket.
2015. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma még csak könnyű ételt egyél és holnap se ess neki egyből mindennek, szép fokozatosan térhetsz majd rá a megszokott étkezésre.
2015. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!