Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ugyanazt szeretném enni....

Ugyanazt szeretném enni. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, szálkásítani szeretnék. Étrendem a következő: 500g csirkemell vagy pulykamell, 150g rizs vagy gersli vagy kuszkusz vagy durumtészta, 400g zöldség, 150g túró, 2tojás, 1 kiskanál lenmagolaj.

Ezt eszem hétfőtől szombatig, vasárnap csalónap van (nem tudok mit csinálni azon a napon).

A kérdésem az lenne, hogy lehetne-e bármiféle bajom, ha mindennap ugyanazt enném? Leállhatok a fejlődésben, vagy lehet-e bármiféle hiánybetegségem?

A választ előre is köszönöm!



2015. máj. 15. 14:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Valamint amióta elkezdtem ezt enni, a székletem világosbarnás, sárgás lett. Ez valami bajt jelent?
2015. máj. 15. 14:47
 2/2 anonim válasza:
Nincs vele gond:D Minden testépítő aki komolyan veszi a ezt az egészet az mindig ugyanazt eszi és mégis makk egészséges mindegyikük. Persze nemtom ezek mellett mennyi zöldséget eszel az étkezéseidhez. Lehetőleg minél többet, de ettől függetlenül ajánlom a figyelmedbe a Biotech vagy a Scitec multivitamin csomagjait! :D
2015. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!