Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az abonett kenyer egeszseges?

Az abonett kenyer egeszseges?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem! Tele van tartósítóval.
2015. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó de kár :( reménykedtem hogy valamivel tudom helyettesíteni a kenyeret
2015. ápr. 26. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Mitől lenne az? Sok értelme szerintem nincs, bár ha valaki egy csöpp abonettet eszik egy csomó kenyér helyett, az azért pozitívnak tűnik.

De vannak jobb alternatívák. Még a magkenyér is az, de nem is muszáj kenyeret enni. A párom jobbára rizst eszik, amikor más kenyeret, én zöldséget (így is rengeteg kalóriát viszek be, dehogy kell még kenyér is. magkenyér fordul elő, ha tényleg kenyérszerű dolog kell).

2015. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Persze, helyettesíteni akartad a búzát (kenyeret) egy kis búzával (abonett)


Én majd egy kis tejet fogok inni, mert helyettesíteni kellene, ugyanis nem bírom a tejtermékeket O_o


Hogy lehet valamit saját magával helyettesíteni?

2015. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: De ha egy szelet abonettet eszik egy szelet kenyér helyett, az jóval kevesebb glutén és szénhidrát :) Kalória is, de pont az a cél. Ha nem laknak jól vele, akkor nem tudom, mit tesznek, remélhetőleg esznek valami rendesebb ételt, bár akkor eleve minek az abonett? De van, akinek mankónak kell valamiért. Tudod, szendvics nélkül nincs nap, ezt szokta meg az ember...
2015. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én úgy tudtam, hogy károsság szempontjából ha valaki érzékeny akkor már kevés glutén is rossz a testének, ch mennyiséget akkor már inkább valami rizses izével vinném be, ha feltétlenül kell. Bár ha ch csökkentés a cél, akkor meg a zöldségekben minimális van, legalábbis felszívódó szénhidrátból..
2015. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!