Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi az ideális testsúly?

Mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, nemsokára 13 leszek...

nos, 50 kg vagyok és fogyni szeretnék !!

nem ettem egy hónapig és el is ájultam már kétszer... és most vagdosom is magam mert nem fogytam .. híztam 1 kgot ... segítene valaki ?



2015. ápr. 13. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Menjál el kva gyorsan pszichológushoz. Az anorexiába belehalhatsz, te kis liba!


Ha pedig vicc, akkor any.ádba menj vissza!

2015. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
voltam már ott is azt mondta semmi probléma sincs .. és én testképzavaros vagyok !
2015. ápr. 13. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel, vagy legalábbis nagyon keveset, akkor a szervezeted hozzászokik a kevés kalóriatartalomhoz. Ha pedig már hozzászokott, akkor elkezd mindent raktározni.

Ha fogyni szeretnél, akkor inkább egyél napi 4-5 alkalommal keveset.

Ha a szervezeted normális működését felborítod, akkor nehéz lesz helyrehozni.

2015. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

már ma is majden elajultam tesi oran :D

de már hozzászoktam

2015. ápr. 14. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz fogyni? valaki megbántott azzal hogy kövér vagy ? vagy hogy alakult ki ez a testképzavar?

NE VAGDOSD MAGAD! attól hidd el nem lesz jobb.

biztos hogy nem lehetsz "kövér" 50 kg-mal, és azt felejtsd el hogy nem eszel attól csak roszabb lesz.

2015. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem magam, mar befejeztem a vagdosast. Es egyszer beszolt nekem egy fiu meg tavaly ,,te malacfeju dagadek" es ez most jott ki. Osztalytarsaim szerint csinos es szep vagyok, de szerintem nem . Koszonom a valaszokat (bocsanat a helyesirasi hibakert es,hogy ekezet nelkul irtam)
2015. ápr. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!