Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális hogy mióta naponta...

Az normális hogy mióta naponta fogyasztok egy kevés kókuszdiót azóta farkas étvágyam van?

Figyelt kérdés
Vagy valami más okozza? Kb mióta kókuszdiót nassolok ( kb 3-4 nap alatt fogy el egy kisebb dió ) azóta állandóan éhes vagyok, előtte naponta 2x max 3x ettem de akkor sem sokat, az ebéd kitett annyit mint a másik két étkezés együtt... és jóformán alig éreztem éhséget, most meg kb mióta eszem a kókuszdiót, eszek valamit, jóllakok egy óra múlva megint olyan éhes vagyok mint ha napok óta nem ettem semmit... Okozhatja ezt a kókuszdió, vagy valami más oka van?

2015. ápr. 4. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen ez a kókusz miatt van én is ettem egy idóben és pont ugyanezt tapasztaltam mint te. A kókuszrost és a kókuszzsír segítik az emésztést és javítják az étvágyat, emiatt vagy folyton éhes. Könnyen fel jöhet 5-6 kiló plussz.
2015. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!