Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez mitol lehet?...

Szerintetek ez mitol lehet? Veletek is van/volt ilyen? Ez csak egy idoszak?

Figyelt kérdés
Iden kezdodott az amikor azt vettem eszrw hogy eszek egy nagy adag, reggelit, ebedet, vacsorat, de utana olyan ehes vagyok mint aki nem evett semmit, de kozben nem kivanok semmit mert hanyni tudnek.. 19eves leszek, 164cm vagyok es 44 kilo. (Hizasra hajlamos nem vagyok a csaladban mindenki vekony:) Elegge zavaro. Ennek mi lehet az oka? Koszonom a valaszokat!
2015. febr. 18. 17:47
 1/1 buzsec válasza:
Nekem a fordítottja jelent meg... nem kívánok semmit, alig eszek mégis hízok... de ennek 3hon belül vége lett... szerintem nálad is csak időszakról lehet szó. Tudom, 19 évesen már nem nagyon fejlődik az ember, de lehetnek kivételek. Talán ez az oka :)
2015. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!