Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Káros a sok tojás?

Káros a sok tojás?

Figyelt kérdés
Edzek így napi 10 tojást eszek meg úgy hogy 2-3 egész és a többinek csak a fehérjét,úgy tudom hogy a koleszterin csak a sárgájában van

2015. febr. 10. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy káros! Egyél annyi tojást, amennyi jól esik. A koleszterint felejtsd el, a gyógyszermaffia találta ki, tök felesleges mérni a koleszterinszintet.

[link]

2015. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyed nyugodtan
2015. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor semmi ok a parára
2015. febr. 10. 17:26
 4/8 Szintiszoli123 ***** válasza:

Amíg nem okoz allergiás tünetet, egyed. Nekem napi 3 fér bele. Ha ennél több, jelez a testem.

Az egyik legjobb, legértékesebb alapanyag a földön.


A koleszterin miatt ne aggódj. Főleg, ha "csak" 3 sárgáját eszel.

2015. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi allergiás tünet nincs,és igen 3-4 max többinek csak a fehérje
2015. febr. 10. 19:57
 6/8 Sowilo ***** válasza:
Amit csinálsz, az pazarlás. Ne félj a koleszterintől.
2015. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szintiszoli123 ***** válasza:
Mégis szerencsésebb talán 2-4 sárgájánál megállni, a napi szírszükségleted maradékát olajos magvakkal, hidegen sajtolt vagy extra szűz olajokkal bevinni. Nem azért mert a sárgájától félni kéne, de van, ami nincs meg benne.
2015. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sowilo ***** válasza:
Én akkor már visszafogom a szénhidrátbevitelemet a zsír javára, így beleférnek a növényi olajok is, de nem dobom ki a sárgáját. Azért mégis csak alsó hangon 30ft egy tojás, ráadásul fehérjebevitel szempontjából is okosabb dolog nem kidobni a sárgáját, mivel abban van egy adag aminosav, ami a fehérben nincs.
2015. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!