Ti is ettetek ezekből a lejárt sajtokból?
Undorral gondolok a sajtokra mióta olvastam a mai listát az ujságban. jó sokféle sajtféle van benne, és hogy a lejárt termékek jelentős része gusztustalan, szennyezett, penészes, rovarokkal belepett volt a Nébih razziája során.
Nem lehet ezektől valami bajunk?















Romlottat én sem, ezek nem voltak lejáratak a cimke szerint, de az alapéanyag az volt.
Sajna én szoktam venni Falujava juhturót és Mackó sajtot is, bár e kettő nincs a listán, de falujava termékek és Mackó lapkák igen, így már elment a gusztusom mindegyiktől.















Ha már sajtot veszek, az normálisabb keménysajt, nem kutyult. Azzal is vannak fenntartásaim, de egyelőre még belefér. De a legtöbb étel, amit veszem, láthatóan az, ami (zöldség, tojás, olajos mag... s a maradék is többnyire egykomponensű).
Nem igazán tanultam meg bízni az élelmiszeriparban...





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!