Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni pedig nagyon...

Nem tudok hízni pedig nagyon akarok, Valakinek ötlet hogy mit tehetnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagy. 44 kg al ..Nagyon vékony vagyok. Pedig nagyon sokat eszem. Még este 10 órakor is nekiülök enni. Imádom az édességet. Nem vagyok válogatós. Szinte mindent megeszek. Imádom a szalonnát, a zsíros kenyeret... napi 5 ször is étkezem és sokat. Mégis csak fogyok :S Voltam már orvosnál is. Ott azt a választ kaptam hogy örüljek hogy nem vagyok hízékony :S gyógyszereket írtam fel...de hiába szedem őket semmi változás.. a bőröm nagyon csúnya lett a fogyástol. Mivel 4 éve még 56 kg voltam. És én akkor éreztem jól magam a bőrömben. Nem igy minusz 12 kg ammal. Hogy szedhetném vissza ? hogy végre felvehessem a régi nadrágjaim... és remélem a bőröm is szebb lesz... van valakinek valami ötlete tanácsa ? fontos lenne :S rossz igy hogy majdnem átszakadok és gyerek méretű ruhákat kell vásárolnom. mert a felnőtt méretből még a legkissebb is nagy rám :S
2010. jan. 14. 14:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Epeféreg.. jujj.... az epét a máj termeli ha jol emlékszem még az iskolából...nekem pedig a májam környékén szúr.. akkor lehet talán ennek van valami alapja... eddig 3 orvosnak mondtam el a panaszomat. de még egyik sem mondott ilyet vagy ehhez hasonlót... lehet őket kéne tanitani.-..hogy nem csinálnak velem semmit....
2010. jan. 14. 15:19
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem is orvosi vélemény mindenképpen kellene.

amit én ehhez hozzá tudok fűzni:

a kisfiam annak idején már majdnem kórházba került a kóros soványsága és étvágytalansága miatt.Aztán elkezdtem neki adni a Béres cseppet.Meghízott,kigömbölyödött,nyugodt lett,és természetesen nem kellett kórházba mennie.Egy próbát megér, főleg, hogy most azt hiszem a 4 üveges akciós.

2010. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nézz utána neten,tényleg van ilyesmi,létezik epeféreg és nagyon kellemetlen főleg ha elszaporodik,súlyos tüneteket okozhat,és soványságot is, a jó hír viszont,hogy egyszerű székletvizsgálatból ki lehet mutatni,talán még vérből is,de többször kell vinned székletet,nekem is csináltak nemegyszer,és ha pozitív akkor meg gyógyszerekkel egy-két hét alatt meg elhajtják,megölik,de nem játék ha van benned ilyen.
2010. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
próbáluk már a béres cseppet ..igaz étvágyam eddig is volt. és annyiban változott hogy még nagyobb lett az étvágyam. de a súlyom ne gyarapodott:(
2010. jan. 14. 15:23
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha a köldöködtől balra mész 6cm-t, és lefelé 5cm-t,

és ott szokott fájni, akkor vastagbélgyulladás.

2010. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nekem pont a másik irányba fáj. A májamnál szokott szúrni.
2010. jan. 14. 16:35
 17/19 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok! Apai ágon örököltem és nem baj, bár én is szeretnék hízni, de nem megy. Van akinek ez az egészséges. Örülök ha találok hasonló embert néha!

Izmosodni még lehet,az is növelheti a súlyodat, csak óvatosan hogy ne fogyasztós tornát végezz.

2010. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Mindenkinek más az alkata, nekem is vannak ismerőseim, akik rengeteget esznek, hogy hízzanak, de nem tudnak :)

Mondjuk ha így is csak fogysz, hogy sokat eszel és olyanokat, amiket leírtál, az orvost javaslom még mindig.

Keress fel egy másikat, aki nem csak ennyit mond, hanem rendesen, alaposan kivizsgál.

2010. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Év után körülbelül 6 orvos után kiderült mitől nem hizok.. tul sok a savam... savlekötöt irnak fel.. tehát ujjabb napi 2 szem gyógyszer... azért szép hogy egy ilyen dologhoz ennyi idő kellett :S
2010. nov. 3. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!