Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni pedig nagyon...

Nem tudok hízni pedig nagyon akarok, Valakinek ötlet hogy mit tehetnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagy. 44 kg al ..Nagyon vékony vagyok. Pedig nagyon sokat eszem. Még este 10 órakor is nekiülök enni. Imádom az édességet. Nem vagyok válogatós. Szinte mindent megeszek. Imádom a szalonnát, a zsíros kenyeret... napi 5 ször is étkezem és sokat. Mégis csak fogyok :S Voltam már orvosnál is. Ott azt a választ kaptam hogy örüljek hogy nem vagyok hízékony :S gyógyszereket írtam fel...de hiába szedem őket semmi változás.. a bőröm nagyon csúnya lett a fogyástol. Mivel 4 éve még 56 kg voltam. És én akkor éreztem jól magam a bőrömben. Nem igy minusz 12 kg ammal. Hogy szedhetném vissza ? hogy végre felvehessem a régi nadrágjaim... és remélem a bőröm is szebb lesz... van valakinek valami ötlete tanácsa ? fontos lenne :S rossz igy hogy majdnem átszakadok és gyerek méretű ruhákat kell vásárolnom. mert a felnőtt méretből még a legkissebb is nagy rám :S
2010. jan. 14. 14:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen egészségügyi problémád?? (pajzsmirígygondok,cukorbetegség,petefézsekciszta,sok stressz,pánikbetegség,depresszió???)
2010. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát stresszből bőven jutott az utobbi időben. És érrendszeri betegségem van, és sajnos epilepsziám is. De szedem ezekre a nyugtatót. És itthon mindent megtesznek azért hogy nyugodt körülményeket biztosítsanak nekem.
2010. jan. 14. 15:01
 3/19 A kérdező kommentje:
Jajj am. 1 hónapja voltam nőgyógyásznál. Minden éven járok rákszűrésre és ott minden rendben van..
2010. jan. 14. 15:01
 4/19 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz, azért itt ki kellene vizsgálni a pajzsmirigyet pl és stb.
2010. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el és csináltass egy leletet!A többit meg bízd a háziorvosra.
2010. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigy okozhatja ezt? és ezt milyen vizsgállattal lehet kideríteni ? amúgy ha szúró fájdalmat érzek az oldalamba egy ponton. az lehet hogy a pajzsmirigy miatt van ?
2010. jan. 14. 15:09
 7/19 anonim válasza:

Én is így voltam vele régebben. mondjuk én 48 kg voltam, de még az is nagyon vékonynak számított. én is mindent megtettem hogy hízzak egy kicsit de semmi.aztán elkezdtem fogamzásgátlót szedni és így jött fel rám 10 kilo. de nem tudom hogy te szedhetsz-e a betegségeid miatt.

ja és még valami. a bőröm is nagyn szép lett. ne zsírosodott és eltűntek a pattanások

2010. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen,egy teljes,alapos kivizsgálás után kicsit többet tudnánk,mert így nem kellene csak úgy elvesznie ezeknek az ételeknek,és hogy ennyire ne látszódjon rajtad. Bár az ideg és a stressz a legerősebb fogyasztó,és összefügghet a pajzsmiríggyel is.Esetleg nincs férged,valami parazitád,nem tudsz róla?? Azok is szépen elehetik a tápanyagot a szervezeted elől.
2010. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla hogy lenne férgem vagy parazita... az gondolom ha lenne akkor székletnél észrevehető lenne....remélem legalább is....
2010. jan. 14. 15:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem mindig ürül a székletbe,tehát arra is székletvizsgálat kellene,több fázisban (nálunk elég elterjedt az epeféreg,bár annak azért van mikor jelei is vannak,nem minden esetben,mindenesetre sovány embereknél felvetik ezt a kérdést is )
2010. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!