Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti hogy tudtok odafigyelni...

Ti hogy tudtok odafigyelni diétánál hogy mindent betartsatok?

Figyelt kérdés
16 vagyok és szertenék megszabadulni jó pár kg-tól, de egyszerüen nem bírom ki hogy 6 után már ne egyek. Valami jó tipp erre? A másik hogy nem érzem mikor vagyok tele, így ha megkívánok valamit esetleg étkezés után, simán megeszem. Jó nyílván már van egy határ amikor én is belátom, hogy nem bírom(mondjuk ehhez tényleg kb. egy fél disznót el kell fogyasztani) es ez nem jo. Nem tudom azt mondani hogy ennek a felét már a tányèron hagyom, mert tele vagyok.. Egyszerűen megeszem, mert ott van. Hog tudnám kontrollàlni magam, hogy ne legyek mindig éhes, vagy ha az vagyok akkor tudjam hol a határ? Sajnos az időm nem engedi most a cardiozast, szóval a megfelelő táplálkozást kell előtérbe helyeznem.

2014. júl. 4. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki kell bírni. Aki azt mondja, hogy ő fogyókúra közben nem volt éhes, az hazudik. Az éhség a szervezet normális reakciója arra, hogy kevesebbet eszel.

Vagy kibírod az éhséget, vagy nem fogsz fogyni, határozd el, ez ilyen egyszerű.

2014. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel így is kevesebbet eszel mint amennyire szükséged van, ügyelj arra, hogy a bevitt táplálékok minőségiek legyenek! Próbáld kerülni a gyorsan felszívódó szénhidrátokat, helyezd előtérbe a fehérjében dús ételeket, zsírt se vond meg magadtól teljesen mert arra meg szüksége van az emésztésnek.
2014. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keveset szedjél, ne hagyj a tányéron, egyél kistányérból, kiskanállal tovább tart, vagy kínai pálcikával, moss fogat gyakran napközben, utána kevésbé lesz kedved egy falat nasi miatt elrontani a hatást.
2014. júl. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kitartás! Lebegjen a cél a szemed előtt. Motiváld magad,nézz ki szuper ruhákat,olyanokat amiket felvehetsz majd akkor amikor sikerült megcsinálnod.

Nagyon nehéz,én is tudom,egyszer már lefogytam 22kg-ot,most csak 10 van hátra!

Sok-sok erőőő!!!

2014. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez mind fejben dol el. Nagy kitartas kell hozza, ez igaz, de ki lehet birni egy etapot, ameddig dietazol.
2014. júl. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hozzafuznem a 6 utani eveszethez, hogy avval nincs baj, de ilyenkor minimalis legyen mar a szenhidrat (ha lehet, keruljuk el).
2014. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!