Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Teltségérzet, mit tegyek?

Teltségérzet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar már az állandó, sokáig tartó teltségérzetem. Elegem van abból, hogy megeszek reggel egy túrórudit, meg egy joghurtot, és délben még mindig olyan jóllakottnak érzem magam, mintha előtte ettem volna. Mondjuk 1-2 óra körül ebédelek, és csak akkor tudok normálisan, jóízűen vacsorázni, ha közben nem is igazán eszek délután, max gyümölcsöt. Van egy csomó finomság, amit ennék, és tudom, hogy szeretem, stb., de egyszerűen, ha belegondolok, hogy megeszem, még rosszabbul érzem magam, mintha menten kidurranna a hasam.

Ez mitől van, és mit tegyek ellene? Hihetetlenül zavar, hogy állandóan ilyen nehéznek érzem a hasam.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 19. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Savhiányod lehet. El kellene menned a házi orvoshoz, hogy megvizsgáljon.
2014. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad, menje el a háziorvoshoz, itt olvashatsz erről a témáról:

[link]

2014. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Savhiányom meg nem tudom, hogy lehet-e, mert néha, kaja után meg nagyon savasnak érzem a torkom...
2014. jún. 19. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok savtól is lehet. Ki kell vizsgáltatni.
2014. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!