Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnák hízni gyorsan?

Hogyan tudnák hízni gyorsan?

Figyelt kérdés
Én próbálok hízni ,családban én eszek a legtöbbet de egyáltalán nem látszik meg rajtam vékony vagyok és meg akarok hízni de nem túlsújosra,anyira hogy ne legyek nagyon vékony se dagadt,15 éves vagyok,50 kiló, kb 167 cm magas vagyok.Szóval,ha tudtok valami módszert hogy hogyan hízzak meg ,akkor légyszi ítlrjátok le.

2014. ápr. 6. 22:11
 1/5 anonim válasza:
hát sajnos az a rossz hír ,hogy rossz korban is akarsz hízni meg az anyag cseréd is gyors akkor ha tényleg nagyon sokat eszel és olyan kajákat is eszel és nem hízol akkor az a baj ... ez ellen egy ideig nem tudsz mit tenni :S majd idő múlva azért fogsz majd tanácsot kérni hogyan fogyhatnál :)
2014. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én így 58 évesen gondolom, hogy nem nagyon fogsz hízni, 174/62 vagyok. Mindig is hasonló súlyban voltam. Erre nem is fognak érdemlegesen tanácsot adni, mert meg vannak döbbenve, hogy vékony testalkatod ellenére nem akarsz fogyni!


Tartalmas, kalóriadús ételeket kell enned rendszeresen. Minimum naponta háromszor! Az is lényeges lenne, hogy fiú vagy-é, vagy lány. A sportot mindenképpen javasolnám, de nem mindegy, hogy mit sportolsz.

2014. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben fennáll az, amit az előttem levők is írtak már, hogy hipergyorsan pörög az anyagcseréd és genetikailag is sovány alkat vagy, akkor sokat nem fogsz hízni, bármit is teszel ezután ( legalábbis egy adott életkorig, mert eljön az az idő még a legcingárabb alkatúaknál is, amikor mintha a kamaszkor összes kilója felszalad rájuk egyből - de ez esetleg később lesz ).


Amit viszont tehetsz és ami számodra a maximum, tehát vagy hízol ettől vagy nem hízol semmitől sem, az az, hogy nyilván elkezdesz komolyan enni és tömegelni is. Én mindkettőt ajánlanám és ha ezt választod, akkor az étrended meg kell egyezzen a tömegelési programoddal is s ez esetben mindkettőt alaposan és precízen ki kell dolgoznod ( a Sport-Testépítés kategóriában a srácok többet segíthetnek neked ez ügyben ) , ha viszont nem akarsz tömegelni ( vagy nincs rá lehetőséged, amely kifogást sokan szeretik használni ), akkor marad csak a kajálás, de ezzel még kevésbé valószínű, hogy eredményt fogsz elérni, valamint rendszertelen is lesz maga az egész étrend. Gyakorlatilag akik nem tömegelnek, azok össze-vissza esznek és ilyen szempontból egyszerű dolgod van, mert az egyetlen szabály, amit be kell tartanod az az, hogy egyél minél többet, minél több zsíros kaját, minél több szénhidrátot, minél kalóriadúsabb italokat és nassolni valókat, viszont természetesen egy ilyen táplálkozásnak hosszútávon sokkal előnytelenebb hatásai vannak, mint annak a táplálkozásnak, amelyet a tömegelés igényelne és amely esélyesebb volna arra, hogy izmot és súlyt pakoljon rád.

2014. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)!

Fiú vagyok,hát igazából nem sokat sportolok az iskolába tesiórákon,ha marad idő tesiből(általában Naponta 1 tesióra van [10-20perc] ,pénteken 2 óra tesi[30-45perc]) akkor szoktam kondiba járni.Meg talán az is probléma lehet hogy kb hetente "szarok" de nem is érzem hogy kellene .

2014. ápr. 7. 15:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg a családban nincsen vékony inkább hízottak mint soványak
2014. ápr. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!