Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 évesen 60 kiló az sok?

13 évesen 60 kiló az sok?

Figyelt kérdés
magas vagyok ( 168 cm ) igazából nem látszik meg rajtam. de eléggé zavar:( valami tipp hogy tdnék lefogyni? nem eszek édességet!! bocsi ha értelmetlenül fogalmaztam! segítsetek :)
2014. márc. 30. 19:03
 1/8 A kérdező kommentje:
13/L
2014. márc. 30. 19:04
 2/8 anonim válasza:

Szerintem nem vészes.Én is 168 cm vagyok kb. és 60 kiló.

Ha leszeretnél fogyni akkor kezdj el valamit sportolni, pl. én focizok és 1 hét alatt fogytam 2 kg-t.

2014. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én vmi felülésre gondoltam:D de köszi
2014. márc. 30. 19:41
 4/8 anonim válasza:

Nem csak az édesség hizlal :)

Sporttal és egészséges táplálkozással egész jó eredményt ellehet érni...

2014. márc. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja és a felülés nem sokat ér :D 1 órát sportolnál egy nap vagy csak egy felet pl kardióznál az elején ,ha eddig nem sportoltál .. kerékpározás, futás esetleg az úszás amit úgy meg is kedvelnél és eredmény már 4-5 hét múlva látható külsőleg. Ha eredményt akarsz elérni kitartónak kell lenned.
2014. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felülés ? Minek ? Semmi köze hozzá. A felülés nem éget zsírt, hanem izmot edz, és a kettő között jelentős különbség van.


A 168 kilóhoz nem feltétlenül sok az a 60 kiló, de ha feszesíteni akarsz és változtatni az alakodon, akkor kezdjél el sportolni valamit és étkezzél minél egészségesebben. Fogyókúrába semmiképpen ne kezdj, mert ebben a korban az igen káros ( későbbi korban is káros lehet, de ilyen fiatalon garantáltan az ) , csak táplálkozz kiegyensúlyozottan és egészségesen, igyál sok folyadékot, sportolj rendszeresen és pihenj minél többet, ennél jobb testalakító módszer nincs.

2014. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sok. 13 évesen 168cm-hez kb. 50-55kg kéne
2014. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
áh, az előző kérdezőre rá se ránts, én nem az internetes táblázatok besorolásai szerint nézném ;) ha nem látszik meg rajtad, nem sok! mellesleg ha ilyen magas vagy, akkor semmi baj sincs vele. Én is 13 éves vagyok, 168-9 cm, és 57 kg, rajtam sem látszik meg, és igazából egy védőnőtől kérdeztem meg egyszer, ez így sok e, és a válasza az volt hogy normális :) ne aggódj!
2014. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!