Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fegyencedzés mellé milyen...

Fegyencedzés mellé milyen táplálékkiegészítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Fegyencezek egy ideje, valami már látszik és érzem is, de szerintem kellene valami táplálékkiegészítőt is szednem. Nem gyorsan felfújt izmokat szeretnék, nem hirtelen akarok növekedni, inkább lassan de tartós izomzatot szeretnék.

Mit fogyasszak pluszban és mennyi az ajánlott napi bevitel?

Gondolom valamilyen fehérjét kellene.



2014. márc. 25. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs felfújt izom, legyen egy étrended, és ha nem tudod megoldani rendes kajából a szükséges tápanyagbevitelt, akkor vehetsz mondjuk fehérjét. Olvass utána az étrendnek, mert többféle nézet van. Én a body.builder-en olvasható dolgokat nagyjából ajánlom, de biztos van, aki nem.


Azért egy vitamin nem ártana. Nekem a Myprotein Alpha Men vált be, sokminden van benne, és nem megadózisban.

2014. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az hogy felfújt izom??? :D

Te is bevetted a sok hülyeséget amit a fegyencedzés könyvben írtak???

A mű izom a syntol de az meg már tényleg nem is izom!

Igen fehérjét kell innod mivel abból épül fel az izom!

2014. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!