Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valami vitamin ami meghozz...

Van valami vitamin ami meghozza az étvágyat, vagy valami olyan készítményt ami kifejezetten arra van hogy megjöjjön az étvágy?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésben vegyél Vitamin B komplexet,és nem ártana egy vérképet csináltatni. Ha 2-3 hónap alatt nem lesz étvágyad,akkor menj kérdezd meg a háziorvosodat, a Peritol tablettáról.
2014. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. márc. 10. 18:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Béres csepp.
2014. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Icsiro ***** válasza:
100%
A béres csepp egyértelműen jó és még fizikailag is felerősít. Olvasd el a használati utasítását és a szerint szedd.
2014. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
sport, az meghozza, főleg, ami vízben zajlik, pl úszás
2014. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a Peritol, amit a legelső válaszadó említett, baromi erős szer, szédülést okoz, meg elég erős kellemetlen tüneteket, ha lehet ne azt szedd, bár átmeneti megoldásnak jó lesz ( végstádiumban lévő tumoros betegeknek adják, akiket nem a kövérségükről ismerünk ) .amit én szedtem, amikor lefogytam szorongás miatt 48 kg-ra, az egy valódi gyúrós-szer. Vegyél egy doboz- jó nagy doboz lesz, kb 6.000 ft, ha nem sajnálod rá a pénzt- Scitec Nutrition Multi- Pro Plusz tablettát. a napi B-vitamin bevitel 1000-szerese van benne, meg magnézium, omega 3 zsírsav, stb....amitől megjön az étvágyad. Egy adag 7 db baromi nagy kapszulából áll, amit írtó nehéz lenyelni, kis átlátszó zacsikban van becsomagolva a 7 szem. Ha ettől nem fogsz hízni, akkor semmitől. A Béres-csepp, B-vitamin, MangeB6 számomra nem volt jó, viszont a Scitecben rendesek voltak a "kondis" eladók, és ezt ajánlották. Vissza is szedtem 8 kg-ot az anorexia határáról! Remélem segíteni fog!
2014. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A frászt! A Peritol egy antihisztamin,allergia elleni szer,ami álmosít és nem azért mert piszok erős,hanem azért,mert az első generációs antihisztaminonak ilyen a mellékhatása. Olyan gyerekeknek is szoktak adni Peritol szirupot is akiknek nincs étvágyuk,nem csak daganatos betegeknek. Mert az étvágyjavítás is a mellékhatásai közé tartozik. A B vitaminok természetes érvágyjavítók és nem kerülnek több ezer forintba. Akárcsak a Béres csepp. Először én azokat próbálnám meg a helyedben.
2014. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
minden vitamin étvágy javító elég csak egy doboz multi vitamint venni de én a gyerek multi kidre meg ezekre a szirupos vitaminokra esküszöm.ezek specko étvágygerjesztők.de rendszeresen szedni kell őket akkor bizony jó sulyod lessz utána
2014. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
amugy az egézséges ételek is étvágygerjesztőek...megkell tanulni szeretni az ételt.
2014. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Ne szedj multivitamint! Felesleges a sok szintetikus xar. Az csak gyógyszercégeknek jó. Egyél mindent és semmi szükség rá!
2014. márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!