Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok gyakran éhes?

Miért vagyok gyakran éhes?

Figyelt kérdés
Kb másfél, két hete szinte állandóan éhes vagyok... Hiába eszek, fél óra múlva már megint éhes vagyok... :S Menjek el orvoshoz? Vagy mit csináljak?
2009. dec. 11. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig éhezem !
2009. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

volt 3-4 nap mikor úgy 2óránként ettem nemsokat keveset,aztán mostmár úgy vagyok hogy egyre gyakrabban korog a gyomrom,egyre gyakrabban vagyok éhes a szervezetem átállt a naponta töbszöri étkezésre.


- nemlehet hogy nálad is ez a szitu?

2009. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom... nem volt olyan hogy többet ettem volna és hozzá szoktam volna....ez csak úgy magától jött.. :) lehet hogy elmúlik majd ...vagy nem is tudom... :)
2009. dec. 11. 19:56
 4/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Valamilyen anyagot, nyomelemet hiányol, "keres" a szervezeted. Zöldségekkel, gyümölcsökkel próbálkozz és mozogj, sportolj még ha nem is esik jól először.

Ha 40 felett vagy a Q10 vitamint is próbáld ki.

2009. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valamilyen anyagból hiánya van a szervezetednek...


Kb ez olyan mint amikor otthon vagy eszel valamit mert éhes vagy, aztán megint kiveszel valamit a hűtőből azt is megeszed, de még mindig kívánsz valamit csak nem tudod mit. Ilyenkor is a szervezetnek valamilyen hiánya van és azért érzed ezt.


De ha nem így lenne, akkor próbáld meg beállítani az étrendedet fix időpontokra. Pl reggeli 8-kor, ebéd 1-kor, vacsi 6-kor.

Ha ezt 1-2 hétig betartod kisebb eltérésekkel, akkor be fog állni a gyomrod azokra az étkezésekre és nem leszel éhes napközben! :)

2009. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :))
2009. dec. 12. 09:59
 7/8 anonim válasza:
Próbálj valamilyen mozgást beiktatni.Nálam ez szokott beválni,attól nem vagy állandóan éhes,több folyadékot kívánsz és kevesebb ételt.
2009. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát, ha a serdülökorban vagy ez természetes.ne izgulj!
2009. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!