Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 80 kg-s lány vagyok szerintete...

80 kg-s lány vagyok szerintetek dagadt vagyok? 175 cm magas

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat

2014. febr. 18. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy mit mutat a tükör, de orvosi értelemben túlsúlyos vagy. (Az elhízott egy súlyosabb kategória.)

A normál súlyod kb. 60-70 kg között lenne, a 75 a normális felső határa.

2014. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2014. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
ha felöltözve és 15kg lisztel a kezedben vagy 80kg akkor nem vagy kövér
2014. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
valószínû...
2014. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kövér nem vagy,maximum husosabb vagy egy kicsit. De most idejében kell még odafigyelni,hogy ne hízzál többet,mert még 10kg és már kövér leszel. De sok férfi ezt szereti,csak a látszat miatt mászkálnak ilyen cingár csajokkal. Bepucsítva a nagy fenék sokkal szebb,mint a vékony lányoké. :)
2014. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sowilo ***** válasza:

Kedves ötös, ennél a kérdésnél úgy látom, te töltöd be a túlsúlyimádászati szakmenedzser szerepét.


Ha van rajtad egy kicsit több izom, és ezt fedi egy kis zsír, akkor akár még formás is lehetsz... de gyanítom, hogy ez nem így van, mivel kiírtál egy ilyen kérdést, mert biztatásra van szükséged. Tehát burkoltan ám, de objektíven megválaszoltam a kérdésed.


Egyébként nem tudom, hogy nézhetsz ki, meg kb senki nem tudja. Tegyél fel képet, és mondunk véleményt, így korrekt.

2014. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem csak túl alacsony vagy. 210 centihez a 80 kg nem is lenne sok. :)
2014. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!